EN

Zvířecí hrdinové – Zoo v plamenech

Katrina Charmanová


Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.
Poštovní holub Francis je zraněn a během doručování důležitého vzkazu spojencům musí nouzově přistát. Ocitne se v londýnské zoo, v kleci světoznámé pandy Ming. Ta zatím ignorovala útrapy okolí spojené s válkou. S klesajícími příděly potravin a stále častějšími německými nálety si ale i ona uvědomí, že nemůže stát mimo. S pomocí ošetřovatele a vynalézavé skupiny opic pomohou Francisovi dokončit jeho misi a zachránit tak zoo, a možná i celý Londýn.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Survival Tails 3: London Zoo WWII
Původní jazyk angličtina
Počet stran 208
EAN 9788025345856
Datum vydání 30.01.2020
Věk od 10
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,366
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Poštovní holub Francis je odhodlaný splnit své poslání a předat důležitý vzkaz spojencům. Bohužel je zraněn a nucen přistát uprostřed londýnské zoo, v kleci světoznámé pandy Ming. Ta zatím úspěšně ignorovala útrapy okolí spojené s válkou. S klesajícími příděly potravin a stále častějšími německými nálety si ale i ona uvědomí, že nemůže stát mimo. S pomocí ošetřovatele a vynalézavé skupiny opic pomohou Francisovi dokončit jeho misi a zachránit tak nejen zoo, ale možná i celý Londýn.

Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Zvířecí hrdinové"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM