EN

Pop-up

20 papírových 3D projektů pro začátečníky i pokročilé

Ghylenn Descampsová


Oživte s námi úžasné prostorové objekty: květiny, zvířata, krajiny či stavby!
Také si z dětství vzpomínáte na kouzelné prostorové knížky, které po otevření jako by ožily? Tak přesně to je pop-up: důmyslný pohyblivý mechanismu, který z poskládaného listu papíru vyčaruje úžasný 3D objekt. Tato technika, která si žádá trpělivost a dodržení přesných postupů, se opírá o matematické principy, a přesto je v ní tolik poezie. Nabízí širokou škálu možností tvorby výměnou za mimořádně jednoduché vybavení, kterého budete potřebovat – pouze papír, nůžky a lepidlo!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Mes premiers pop-up
Původní jazyk francouzština
Počet stran 96
EAN 9788026436218
Datum vydání 24.05.2021
Věk od 15
Formát 170x240 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,298
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

POP-UP JE TECHNIKA, S NÍŽ MŮŽETE VYTVÁŘET

NEJEN OKOUZLUJÍCÍ PROSTOROVÁ PŘÁNÍČKA!

Také si z dětství vzpomínáte na kouzelné prostorové knížky, které po otevření jako by ožily? Tak přesně to je pop-up: důmyslný pohyblivý mechanismu, který z poskládaného listu papíru vyčaruje úžasný 3D objekt!

Tato technika, která si žádá trpělivost a dodržení přesných postupů, se opírá o matematické principy, a přesto je v ní tolik poezie. Nabízí širokou škálu možností tvorby výměnou za mimořádně jednoduché vybavení, kterého budete potřebovat – pouze papír, nůžky a lepidlo!

V úvodních kapitolách se nejdříve seznámíte s pravidly výběru materiálu a se základními technikami skládání papíru, abyste se v zápětí mohli s pomocí návodu „krok za krokem“ úspěšně pustit do tvorby jednotlivých pop-up projektů.

Naučíte se tak vytvářet spoustu oživlých objektů, od křehkých květin, přes roztomilá zvířata a přírodní scenérie až po důmyslné stavby!

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM