EN

Doktor Proktor a konec světa. Možná... (3)

Jo Nesbo


Svět se řítí do záhuby, ale doktor Proktor se svými kamarády a vynálezy si ví vždycky rady!
Dvojice kamarádů, zrzatý kluk Bulík a dobrosrdečná Líza, se se svým kumpánem, podivínským vynálezcem doktorem Proktorem opět pouštějí do nových dobrodružství. Tentokrát nejde o nic menšího než o konec světa. Jenže na takovou maličkost už sami nestačí, a tak spojí síly s učiteli, starými známými nebo třeba se sedminohým peruánským pavoukem. Tým Pěti přemožitelných čelí výzvě zachránit svět před vládou ponožkových zlodějů a nenechat ze sebe přitom nadělat vafle.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Doktor Proktor og verdens undergang. Kanskje
Původní jazyk norština
Překladatel Jiří Váňa Stigen
Počet stran 328
EAN 9788076621084
Datum vydání 15.03.2021
Věk od 8
Formát 145x210 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Edice Trix
Hmotnost 0,529
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Dvojice kamarádů, zrzatý kluk Bulík a dobrosrdečná Líza, se se svým kumpánem, podivínským vynálezcem doktorem Proktorem opět pouštějí do nových dobrodružství. Tentokrát nejde o nic menšího než o konec světa. Jenže na takovou maličkost už sami nestačí, obzvlášť když je většina lidstva už zhypnotizovaná… A tak spojí síly s paní učitelkou Strobeovou a učitelem dílen Gregorem Galvaniem. Tým Pěti přemožitelných se sedminohým peruánským pavoukem jako třešničkou na dortu čelí výzvě zachránit svět před tajuplnými ponožkovými zlodějíčky, kteří na sebe umí brát jinou podobu, nebo se dokonce stát neviditelnými!

Text doprovází ilustrace předního norského ilustrátora Pera Dybviga.

JO NESBO

Jo Nesbo je norský spisovatel a hudebník, původním vzděláním ekonom a finanční analytik. Je autorem úspěšné detektivní série započaté v roce 2013 románem Netopýr, v níž vystupuje svérázný kriminalista Harry Hole. Série Nesbomu přinesla obrovský úspěch, obdržel za ni několik ocenění. Mimo série s Harry Holem ale píše například i knihy pro děti. Jeho dílo bylo přeloženo do více než třiceti jazyků a vychází ve více než stovce zemí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Doktor Proktor"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jo Nesbo

Jo Nesbo

Jo Nesbo je světoznámý norský spisovatel a hudebník, proslul zvláště sérií kriminálních románů s vrchním komisařem Harrym Holem, z nichž první vyšel již v roce 1997. Píše ale také thrillery, povídky či knihy pro děti, v nichž jako hlavní postava vystupuje potrhlý vynálezce doktor Proktor. Za svou tvorbu získal řadu domácích i zahraničních literárních ocenění. Jeho knihy se dočkaly překladu do více než padesáti jazyků a celosvětově se jich prodalo již přes 55 milionů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM