EN

Zbývá ještě tolik života

Louis de Bernieres


Pokračování výpravné historické trilogie od autora Mandolíny kapitána Corelliho
Po první světové válce se Rosie a Daniel stěhují se svou dcerkou na Cejlon, aby začali nový život, ovšem ani v tropickém ráji uprostřed čajových plantáží jim není souzeno najít štěstí. Také Rosiiným třem sestrám, které zůstaly doma v Anglii, stojí v cestě za jejich sny mnoho překážek, které každá zdolává po svém – a leckdy poněkud nekonvenčně. Ovšem události v Německu nabírají rychlý spád a další celosvětový konflikt je na spadnutí.

Detailní informace

Ilustrátor Dana Lédl
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Překladatel Viktor Janiš
Počet stran 256
EAN 9788076624177
Datum vydání 10.10.2022
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po první světové válce se Rosie a Daniel stěhují se svou dcerkou na Cejlon, aby začali nový život, ovšem ani v tropickém ráji uprostřed čajových plantáží jim není souzeno najít štěstí. Také Rosiiným třem sestrám, které zůstaly doma v Anglií, stojí v cestě za jejich sny mnoho překážek, které každá zdolává po svém – a leckdy poněkud nekonvenčně. Ovšem události v Německu nabírají rychlý spád a další celosvětový konflikt je na spadnutí.

Britský autor Louis de Bernieres (* 1954) je českému čtenáři známý hlavně díky knize Mandolína kapitána Corelliho, která se dočkala i filmového zpracování. Jeho román Zbývá ještě tolik života, volně navazující na Prach, který se snáší ze snů, se tentokrát vrací do meziválečných let a k následujícímu světovému konflikt. Bernieres v něm nezůstává nic dlužen své pověsti mimořádného vypravěče a opět rozvíjí silný příběh, jehož postavy nevyhnutelně čeká další tragické období…

Z angličtiny přeložil Viktor Janiš.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Prach, který se snáší ze snů"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM