EN

Začínáme se suchozemskými želvami

Miloš Junek


Ryze praktický rádce pro chov suchozemských želv
Miloš Junek se suchozemským želvám věnuje téměř 25 let. Choval již 13 druhů těchto nádherných tvorů – a o své zkušenosti se nyní rozhodl podělit. Výsledkem je praktický a na detailních zkušenostech postavený „návod“, který je určen nejen začínajícím chovatelům. Setkáte s v něm s tématy, jako je zimování želv, vybavení terária nebo třeba specifika chovu jednotlivých druhů. Želva nás může díky své dlouhověkosti doprovázet po zbytek našeho života. Vytvořme podmínky, aby toto soužití bylo co nejpříjemnější!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026444312
Datum vydání 24.10.2022
Věk od 14
Formát 160x230 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,568
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Miloš Junek se suchozemským želvám věnuje bezmála 25 let. Choval již 13 druhů těchto nádherných tvorů – a o své zkušenosti se nyní rozhodl podělit. Záměrem nebylo vydat publikaci pro odborníky a vysoce zkušené chovatele. Kniha chce pomoci těm z vás, kdo se právě rozhodujete, zda sobě či svým dětem suchozemskou želvu pořídíte, anebo želvu už doma máte, ale rádi byste si byli jistější ve svých postupech. Jde o ryze praktický a na dlouholetých zkušenostech postavený „návod“. Setkáte s v něm s tématy, jako je nutnost a průběh zimování želv, vhodné vybavení terária, nečastější želví nemoci a jejich řešení nebo třeba vhodnost konkrétního želvího druhu pro vnitřní/venkovní chov. Autor vyvrací některé až nebezpečné stereotypy a velmi často dokazuje, že vhodným řešením problémů bývá prostá úcta vůči přirozeným životním podmínkám želv a přírodě jako takové.

Želva je nádherný tvor, který nás může díky své dlouhověkosti doprovázet po zbytek našeho života. Vytvořme jí proto podmínky, aby toto soužití s námi bylo pro ni i pro nás co nejpříjemnější.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM