EN

Gamebook: Deník malého Minecrafťáka

Cube Kid, Stéphane Anquetil


Zvol si svou vlastní cestu knihou!
Blíží se zombie! Je třeba bránit vesnici, Minus je ale pouhý noob… Jako na zavolanou se ve vesnici objevuje cizí alchymista s nabídkou speciálního lektvaru bojovníka! Minuse čekají zvláštní zkoušky, nebezpečné úkoly a hledání zdrojů, aby mohl alchymistovi zaplatit… Ten ale nakonec mizí i se všemi Minusovými prostředky! Uspěje náš hrdina a najde řešení, aby odehnal zombie ohrožující vesnici? Zvol si, jak budeš v knize postupovat, a dobře se při řešení hádanek bav!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Vivez l'Aventure - Journal d'un Noob
Původní jazyk francouzština
Překladatel Marie Kala
Počet stran 48
EAN 9788025150351
Datum vydání 01.11.2021
Věk od 8
Formát 200x285 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,163
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Blíží se zombie! Je třeba bránit vesnici, Minus je ale pouhý noob… Jako na zavolanou se ve vesnici objevuje cizí alchymista s nabídkou speciálního lektvaru bojovníka! Minuse čekají zvláštní zkoušky, nebezpečné úkoly a hledání zdrojů, aby mohl alchymistovi zaplatit…

Ten ale nakonec mizí i se všemi Minusovými prostředky! Uspěje náš hrdina a najde řešení, aby odehnal zombie ohrožující vesnici?

Zvol si, jak budeš v knize postupovat, a dobře se při řešení hádanek bav!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Deník malého Minecrafťáka"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Cube Kid

Cube Kid

Cube Kid, vlastním jménem Erik Gunnar Taylor, je autor žijící ve Spojených státech na Aljašce. Je velkým milovníkem videoher – Minecraftu zejména – a velmi brzy v sobě objevil vášeň pro psaní fanfiction. Jeho první kniha, Deník malého minecrafťáka, vyšla v únoru 2015 jako e-book a v komunitě hráčů Minecraftu okamžitě sklidila obrovský úspěch. Když Cube Kid nepíše, kutí ve svém autě, hltá stránky fanfiction… a hraje svoji nejmilejší videohru!
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM