EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Anna z Ingleside

Lucy Maud Montgomeryová


Šestý díl oblíbené série o Anně ze Zeleného domu
Anna s Gilbertem se z vysněného domova na mořském pobřeží stěhují do většího domu. Jak by taky ne, vždyť mají pět dětí! A možná k nim nějaký ten bratříček nebo sestřička ještě přibude. Jem, Walter, dvojčata Anna a Diana a malý Shirley mají stejně bujnou fantazii jako jejich maminka, takže zažívají podobně ztřeštěná dobrodružství. Anna se mezitím musí vypořádat s pocitem, že se jí Gilbert vzdaluje... To by ale nebyla Anna, aby si nedokázala poradit!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Ivona Knechtlová
Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Původní název Anne of Ingleside
Původní jazyk angličtina
Překladatel Sára Foitová
Počet stran 328
EAN 9788000069081
Datum vydání 07.11.2022
Věk od 11
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,617
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Anna s Gilbertem se z vysněného domova na mořském pobřeží stěhují do většího domu, zvaného Ingleside. A jak by taky ne, vždyť mají pět dětí! A možná k nim nějaký ten bratříček nebo sestřička ještě přibude. Jem, Walter, dvojčata Anna a Diana a malý Shirley mají stejně bujnou fantazii jako jejich maminka, takže není divu, že prožívají podobně ztřeštěná dobrodružství! Anna se mezitím musí vypořádat s návštěvou Gilbertovy postarší tety, a také jeho dávné přítelkyně ze studií - Kristýny Stuartové. Navíc má pocit, že se jí Gilbert vzdaluje... To by ale nebyla Anna, aby si nedokázala poradit!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Anna ze Zeleného domu"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucy Maud Montgomeryová

Lucy Maud Montgomeryová

L. M. Montgomeryová (1874–1942) je nejznámější kanadská spisovatelka, autorka série knih o Anně ze Zeleného domu. Narodila se a většinu života strávila na Ostrově prince Edwarda, který také proslavila ve svých knihách. Svůj vlastní příběh osamělého sirotka s nezměrnou fantazií, vychovávaného přísnými, chladnými prarodiči, proměnila v jednu z nejkrásnějších knih pro děti i dospělé vůbec. V pozdějším životě statečně bojovala s bipolární poruchou, v roce 1942 svůj boj definitivně prohrála.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM