EN

Královská láska: Opravdová královna

Jodi Ellen Malpasová


Je mu vydána na milost. A on ji ovládá...
Princezna Adeline a hollywoodský idol Josh Jameson dobře věděli, že jakákoliv jejich společná budoucnost je nemožná. Spalující vášeň, která mezi nimi náhle vzplála, se však brzy přetavila v silný vztah. Do nádherné lásky však zasáhl osud – Adeline se má stát po tragické události v rodině královnou, to ale znamená nechat se spoutat okovy povinností... Zvítězí moc monarchie, nebo síla lásky? Dozvíte se v pokračování úspěšného románu Královská láska: Kontroverzní princezna.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název His True Queen
Původní jazyk angličtina
Počet stran 480
EAN 9788075979346
Datum vydání 24.03.2022
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,532
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Krásná princezna a hříšně nádherný herec. Milostný románek, který zaručeně otřese britskou monarchií… a vlastně i celým světem. Dívka s modrou krví Adeline a hollywoodský idol Josh Jameson dobře věděli, že jakákoliv jejich společná budoucnost je nemožná. Ona je princezna, která musí ctít protokol, on je slavná celebrita, kterou na každém kroku pronásledují davy nadšených fanynek. Spalující vášeň, která mezi nimi náhle vzplála, se však brzy přetavila v silný vztah. Fyzické se stalo emocionálním. Jejich srdce se propletla stejně dokonale jako jejich těla. Do nádherné lásky však zasáhne krutý osud – Adeline se má stát po tragické události v rodině královnou, to ovšem znamená nechat se spoutat těžkými okovy povinností a poslouchat armádu rádců, kteří udělají vše pro to, aby Joshe udrželi od Jejího veličenstva co nejdále...

Zvítězí moc britské monarchie, nebo dokáže síla jejich vášnivé lásky změnit běh dějin? Dozvíte se v pokračování úspěšného románu Královská láska: Kontroverzní princezna.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Královská láska"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová se narodila ve městě Northampton ve Velké Británii. Původně pracovala v rodinné stavební firmě, kterou měla jednou převzít. Nakonec však sebrala odvahu a v roce 2012 vydala svou první knihu, úvodní díl trilogie This Man v elektronické podobě. Příběh s ústřední postavou zámeckého pána Jesse Wardyho získal neuvěřitelný ohlas po celém světě. Autorka se nyní již plně soustředí na kariéru spisovatelky. Její nová trilogie s názvem Jedna noc sleduje osudy Livy a tajemného Millera Harta.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM