EN

Johnny a Jessie

Zapomenutý mýtus

Jaroslava Kelly

4,6
( 7 )

Příběh dvojčat Johnnyho a Jessie, kterým návštěva u neznámého příbuzného přinese řadu neobvyklých a vzrušujících zážitků.
Dvojčata Johnny a Jessie čeká léto plné her a zábavy na severu Anglie u záhadného strýce Philipa. Ten si však všechny znepřátelí, když odhalí šokující tajemství z rodinné minulosti. Zdá se, že každá rodina má svého kostlivce ve skříni. Od té chvíle se pobyt promění v napínavé pátrání po pravdě. Sourozenci převrátí strýcovo sídlo vzhůru nohama a zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdálo. Zapletou se přitom do mnoha dobrodružství a přispějí k odhalení překvapivých tajemství.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788076504509
Datum vydání 06.01.2022
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,403
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Čtrnáctiletá dvojčata Johnny a Jessie čeká léto plné her a zábavy na severu Anglie u záhadného strýce Philipa. Ten si však všechny znepřátelí, když odhalí šokující tajemství z rodinné minulosti. Zdá se, že každá rodina má svého kostlivce ve skříni. Od té chvíle se pobyt promění v napínavé pátrání po pravdě. Sourozenci převrátí strýcovo sídlo vzhůru nohama a zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdálo. Zapletou se přitom do mnoha dobrodružství a přispějí k odhalení překvapivých tajemství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Hedvika Klenková
Příběh je o dobrodružství dvojčat Johnnyho a Jessie prožitém na statku strýce Philipa, který se odehrává o letních prázdninách. Děj je velmi napínavý a do poslední chvíle čtenář neví, jak se vyvine. Charaktery hlavních hrdinů a ostatních dětí jsou rozmanité a nápadité. Kniha se dceři velmi líbila a ráda by si přečetla pokračování. Doporučuji ho všem dětem od 9 let.
Jana Vondrášková
Skvěle napsaný příběh z anglického venkova současnosti, prázdniny, parta dětí řeší místní záhadu, dostávají se na tajemná a nebezpečná místa. Promyšlená zápletka a překvapivý závěr udrží čtenáře v napětí až do konce. Doporučuji od 10 let nebo starší.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM