EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Plants vs. Zombies - Trávník zkázy

Paul Tobin


Rostliny, zombie a Halloween
S blížícím se koncem října se v městečku začínají na jednotlivých trávnících objevovat nejrůznější udělátka a podivuhodná stvoření. V městečku je Halloween nocí plnou zábavy, kde každý v kostýmu je všude vítán, Zomboss ale nemá klidu. Chce najít starodávný dokument, s kterým by mohl Halloween změnit na nový svátek: Trávník zkázy. Proto se mu budou muset cvok Dave, Patrice, Nate a samozřejmě odvážné rostliny postavit. Bláznivá zábava plná sladkostí, převleků a Zombossových úskoků může začít!

Detailní informace

Žánr komiks
Číslo dílu 8
Jazyk čeština
Původní název Plants vs. Zombies Volume 8: Lawn of Doom
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martin Herodek
Počet stran 88
EAN 9788025150412
Datum vydání 06.06.2022
Věk od 8
Formát 152x228 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,205
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Halloween, masky, sladkosti a samozřejmě zombie!

S blížícím se koncem října se v městečku začínají na jednotlivých trávnících objevovat nejrůznější udělátka a podivuhodná stvoření. V městečku je Halloween nocí plnou zábavy, kde každý v kostýmu je všude vítán, Zomboss ale nemá klidu. Chce najít starodávný dokument, s kterým by mohl Halloween změnit na nový svátek: Trávník zkázy. Zomboss na každičký trávník v městečku umístí speciální past a ještě speciálnější zombie, proto se mu budou muset cvok Dave, Patrice, znalec halloweenských sladkostí Nate a samozřejmě odvážné rostliny postavit v řadě soutěží o nejlepší kostým, nejlepšího kuchaře a mnoha dalších. Bláznivá zábava plná sladkostí, převleků a Zombossových úskoků může začít!

„Skása. Skááása. Zombie to slovo milují. Patří mezi nejbolíbenější slova úšasného Dr. Zombosse. Skááása. Uvidíte zombie v nejzrůznějších přeflecích a uvěříte. Skááása. Nicotní lidé, budete chtít vipadat stejně jako úšasné zombie. Skááása. Jen kdyby nám to ta hloupá děcka, vinálezce, želvy a smrduté rostliny nepřekazily… Skááása. Konec rači přeskočte. Skááása.“

– recenze v Zombie News

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM