EN

F jako Fík

S vloženým pracovním sešitem.

Ivona Březinová


Bavte se s Fíkem a luštěte s přiloženým sešitem! Pro toho, kdo pěkně přečetl knížku, to bude hračka!
Kdo je Fík? A proč se tak jmenuje? To prvák Kája poznal, až když přišel s kamarády k paní Novákové na návštěvu. Kája jí totiž pomáhá venčit – ovšem ne psa, ale tři želvičky. Ten Novákovic přírůstek je drak! Děti se ho ze začátku trochu bojí, brzy se však s drakem, z kterého se nakonec vyklube leguán, spřátelí. Ale jednoho dne leguán zmizí. A záchranná výprava může začít!

Detailní informace

Ilustrátor Vlasta Baránková
Jazyk čeština
Počet stran 104
EAN 9788000065335
Datum vydání 21.03.2022
Věk od 6
Formát 160x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,315
Typ Kniha + doplněk
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kdo je Fík? A proč se tak jmenuje? To Kája poznal, až když přišel s kamarády na návštěvu k paní Novákové. Kája jí totiž pomáhá venčit, ovšem ne psa, ale tři želvičky. A tak zjistil, že Novákovic přírůstek je drak! Opravdu? Kdepak, kdo se z draka vyklubal, Kája všem prozradí v knížce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ivona Březinová

Ivona Březinová

Je spisovatelkou na volné noze, šest let vedla semináře tvůrčího psaní na Literární akademii. Její prvotina Zrcátko pro Markétu načala bohatou řadu knih od leporel přes pohádky, příběhy pro malé čtenáře (F jako Fík, Vítej, Karle!, Ďasík a Ďáblík), populárně naučné texty a encyklopedie až po romány pro teenagery. Pro dívky vydala literární cestopisy (tzv. Béčkovky) a nevyhýbá se ani závažným tématům (Lentilka pro dědu Edu, Kluk a pes, Řvi potichu, brácho, triptych Holky na vodítku). Mnohé její publikace získaly ocenění a byly přeloženy do cizích jazyků. Autorka ráda beseduje se svými čtenáři.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM