EN

Etiketa pro elegantní ženu

Julie Balobanova


Nahlédněte do světa etikety s expertkou na eleganci!
Tato kniha je nezbytným návodem pro každou ženu, která se zajímá o téma etikety a chce se v očích svých společníků stát nezapomenutelnou dámou. Veškeré znalosti nabyté přečtením knihy vám otevřou nejedny dveře, a to jak v profesním, tak i v soukromém životě. Již vás nepřekvapí žádná zkratka na pozvánce a při pohledu do skříně budete přesně vědět, jaký outfit pro danou příležitost zvolit.

Detailní informace

Ilustrátor Julie Balobanova
Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788026443308
Datum vydání 15.09.2022
Věk od 15
Formát 195x255 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,78
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tato kniha je nezbytným návodem pro každou ženu, která se zajímá o téma etikety a chce se v očích svých společníků stát nezapomenutelnou dámou. Dámou, která se chce cítit sebevědomě a dosáhnout úspěchu.

Publikace, kterou právě držíte v ruce, vás zavede do světa elegance a vybraného chování. Seznámí vás se základy kultivovaného stolování, naučí vás správnému držení příboru a sklenic, společenskému posedu a ladné gestikulaci během stolování. Také vám vysvětlí, jak být dobrým společníkem, oblíbeným hostem a skvělým hostitelem. Díky ní pochopíte, proč je slušné a taktní chování nezbytnou součástí mezilidských vztahů. Mimo jiné vás kniha také seznámí se základními typy dress code. A to vše si ukážeme na názorných fotografiích focených v luxusních interiérech.

Veškeré znalosti nabyté přečtením knihy vám otevřou nejedny dveře, a to jak v profesním, tak i v soukromém životě. Již vás nepřekvapí žádná zkratka na pozvánce a při pohledu do skříně budete přesně vědět, jaký outfit pro danou příležitost zvolit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM