EN

Five Nights at Freddy's: Znetvoření (grafický román)

Scott Cawthon


Druhý díl kultovní hororové trilogie v komiksu!
Od hrůzných zážitků v pizzerii Freddyho Fazbeara uplynul rok a Charlie se snaží nechat minulost za sebou. I přes vzrušení z nástupu na novou školu se ale nemůže zbavit vizí maskovaného vraha a čtyř animatronických loutek. Charlie doufá, že její utrpení skončilo, ale když je poblíž její školy objevena řada těl se znepokojivě povědomými ranami, je vtažena zpět do světa děsivých výtvorů svého otce. Cosi zvráceného ji pronásleduje. A pokud ji to tentokrát dostihne, bude to mít smrtící následky.

Detailní informace

Ilustrátor Claudia Aguirre
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název The Twisted Ones (Five Nights at Freddy's Graphic Novel #2)
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
Počet stran 192
EAN 9788076834750
Datum vydání 07.03.2024
Věk od 12
Formát 160x230 mm
Nakladatelství XYZ
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Od hrůzných zážitků v pizzerii Freddyho Fazbeara uplynul rok a Charlie se snaží nechat minulost konečně za sebou. I přesto, že nastoupila na univerzitu a snaží se začít nový život na jiném místě, se nemůže zbavit vizí maskovaného vraha a čtyř zabijáckých animatronických loutek. Charlie doufá, že její utrpení snad už skončilo, ale když je poblíž její školy objevena řada těl se znepokojivě povědomými ranami, je nemilosrdně vtažena zpět do světa děsivých výtvorů svého otce. Cosi zvráceného ji pronásleduje a ona tomu musí čelit. Jedno je jisté - pokud ji to tentokrát dostihne, bude to mít smrtící následky.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Five Nights at Freddy's"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Cawthon

Scott Cawthon

Scott Braden Cawthon se narodil 4. června 1978 v Houstonu, Texasu. Je americkým vývojářem videoher a spisovatelem. Proslavil se jako tvůrce franšízy Five Nights at Freddy's, kterou odstartoval vývojem stejnojmenné hororové videohry v roce 2014. Krátce po svém vydání se hra stala nesmírně populární a zařadila se mezi kultovní klasiku. Cawthon od roku 2014 až po svůj odchod do důchodu vyvinul v rámci série celkem devět her a také napsal několik příběhů, pro něž byla inspirací. Žije ve městě Salado v Texasu se svou ženou a šesti dětmi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM