EN

Anna Elliotová

Jane Austenová


Klasický příběh oblíbené Jane Austenové o staré lásce a nových setkáních
Anna Elliotová už má dívčí mládí dávno za sebou. Jako devatenáctiletá poslechla přítelkyni a zrušila zasnoubení s bezvýznamným námořníkem Frederickem Wentworthem. Když se ale po osmi letech znovu setkají, je všechno jinak. Její rodina opouští rodinné sídlo a stěhuje se do Bathu, zatímco se kapitán Wentworth jako bohatý muž se zvučným jménem vrací z cest. Probudí se staré city, když se mladí lidé opět shledají? Nebo je osm let odloučení pro lásku už moc dlouhá doba?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Persuasion
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zuzana Šťastná
Počet stran 288
EAN 9788076619395
Datum vydání 29.04.2024
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,414
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Anna Elliotová, prostřední dcera pošetilého sira Waltera, kterého zajímá pouze vlastní šlechtický titul, už má dívčí mládí dávno za sebou. Jako devatenáctiletá poslechla radu přítelkyně a zrušila zasnoubení s bezvýznamným námořním důstojníkem Frederickem Wentworthem.

Když se ale po osmi letech znovu setkají, je všechno jinak. Sira Waltera jeho vlastní neschopnost a marnotratnost přinutila pronajmout rodinné sídlo a přestěhovat se do Bathu a kapitán Wentworth se jako bohatý muž se zvučným jménem vrací právě do jeho domu po boku své sestry a jejího manžela. Probudí se staré city, když se oba mladí lidé opět shledají? Nebo je osm let odloučení pro lásku už moc dlouhá doba?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM