EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Bez lásky

Alice Osemanová


Randění + sex = láska. Nebo to neplatí? Od autorky bestsellerové série Srdcerváči.
Georgia ještě nikdy nebyla zamilovaná, jako správná romantička posedlá fanfikcemi ale věří, že tu pravou osobu jednou najde. Když se dostane na univerzitu, má k tomu skvělou příležitost. Jenže zatímco ostatním nedělají vztahy potíže, ona si neví rady. A s tím, jak se před ní vynořují dříve neznámá označení – asexuální, aromantická – si připadá čím dál nejistější. Opravdu je odsouzená k životu bez lásky? Nebo celou dobu hledá něco jiného, než by měla?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Alice Osemanová
Jazyk čeština
Původní název Loveless
Původní jazyk angličtina
Počet stran 416
EAN 9788076616424
Datum vydání 24.11.2022
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,461
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Georgia ještě nikdy nebyla zamilovaná, nikdy nikoho nepolíbila, nikdy se do nikoho nezakoukala - ale protože je fanfikcemi posedlá romantička, je si jistá, že toho svého člověka jednoho dne najde. Když se s nejlepšími přáteli Pip a Jasonem dostane na univerzitu daleko od domova, je odhodlaná najít svou osudovou lásku - a se společenskou spolubydlící po boku a členstvím v shakespearovském spolku v kapse se zdá, že je její sen na obzoru.

Ale když její romantické plány začnou komplikovat vztahy s kamarády, Georgia se ocitne ve své vlastní komedii omylů a začne se ptát, proč ostatním láska připadá tak snadná a jí ne. A když se začnou vynořovat dříve neznámá označení - asexuální, aromantická - Georgia si je sama sebou rázem nejistější než kdy dřív.

Opravdu je odsouzená k životu bez lásky? Nebo celou dobu hledá něco jiného, než by měla?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Alice Osemanová

Alice Osemanová

Alice Osemanová je oceňovaná spisovatelka, ilustrátorka a scenáristka. Narodila se v roce 1994 v britském Kentu. Napsala současné YA romány o nejrůznějších katastrofách dospívání: Solitaire (CooBoo, 2014), Radio Silence, I Was Born for This a Loveless (CooBoo, 2022). Je také autorkou LGBTQ+ YA romantického komiksu Srdcerváči (CooBoo, 2019 až do současnosti) a scenáristkou, tvůrkyní a výkonnou producentkou televizní adaptace Srdcerváčů, kterou promítá Netflix. Alicin první román Solitaire byl publikován, když jí bylo devatenáct. Její romány i komiksy získaly nominace na YA Book Prize, Inky Awards, Carnegie Medal i Goodreads Choice Award.
Zobrazit profil autora

Recenze

tazrzka.cz - Bez lásky

...„Alice Oseman se ale podařilo vytvořit čtivý příběh, který problematiku dokáže čtenáři přiblížit jednoduchou formou. Ať už si jen chcete udělat představu o tom, co být asexuální nebo aromantický znamená nebo se dokonce sami snažíte najít sami sebe, Bez lásky může být do začátku skvělá volba.“..
NAPIŠTE NÁM