EN

Start-up gang

Carsten Maschmeyer


Dobrý nápad je základ. Někdy ale k úspěchu nestačí.
Když se spolužáci Nelie, Carl, Jasmína a Mehmet ocitnou ve stejném týmu, myslí si, že nemají šanci. Zadání na projektový týden totiž zní „Zakládáme start-up“ a oni jsou tak odlišní, co se týká zájmů i rodinného zázemí! Brzy se však ukáže, že právě pestrost je jejich výhodou. Podaří se jim vymyslet vlastní výrobek, který by se dal úspěšně prodávat. Pak se však objeví první problémy a jejich kamarádství bude čekat zkouška…

Detailní informace

Ilustrátor Folko Streese
Jazyk čeština
Původní název Start-Up Gang
Původní jazyk němčina
Překladatel Rudolf Řežábek
Počet stran 160
EAN 9788025361146
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,324
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ve škole bylo vyhlášeno téma na projektový týden. Když se spolužáci Nelie, Carl, Jasmína a Mehmet ocitnou ve stejném týmu, myslí si, že v takovém složení nemají žádnou šanci. Zadání totiž zní „Zakládáme start-up“ a oni jsou tak odlišní, co se týká zájmů i rodinného zázemí!

Brzy se však ukáže, že právě pestrost je jejich výhodou. Díky náhodě podpořené schopnostmi a vytrvalostí vyvinou vlastní výrobek, který by se dal úspěšně prodávat. Dokonce najdou investora, který jim nabídne finanční podporu.

Když se však objeví první problémy, jejich nově vzniklé kamarádství projde skutečnou zkouškou. Budou mít ještě šanci úspěšně realizovat svůj nápad a zachránit své přátelství?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM