EN

Kinského zahrada

Povídky o ženách

Jakub Železný


Okouzlující povídkový soubor od známého novináře a moderátora
Pražská Kinského zahrada a její okolí skrývají řadu tajuplných zákoutí. Právě tady se odvíjejí osudy hrdinů, a hlavně hrdinek prozaické prvotiny Jakuba Železného. Zkušený televizní novinář vyměnil razantní styl z obrazovky za vyprávění křehkých příběhů o ženách. S pochopením pro radost i s empatií vůči bolestem, které jim život přináší. A jelikož jeho maminkou byla oblíbená spisovatelka Marta Davouze, zdá se, že toto literární jablko nepadlo daleko od stromu.

Detailní informace

Ilustrátor Ilona Polanski
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788020460509
Datum vydání 27.10.2022
Věk od 15
Formát 115x165 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,249
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Za branami Kinského zahrady se kromě pomníků, soch a jezírek skrývá také řada pohnutých osudů. V romantických zákoutích ožívají setkání, která se vydávají neočekávanými směry. Kam až nakonec povedou? To zjistíte v dokonale vybroušených povídkách Jakuba Železného, který ve sbírce příběhů o ženách vůbec poprvé ukazuje svůj literární talent. A jelikož je synem oblíbené spisovatelky Marty Davouze, s jistotou se dá říct jedno: jablko nepadlo daleko od stromu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jakub Železný

Jakub Železný

Jakub Železný je český novinář a moderátor. V České televizi uvádí zpravodajské pořady Události a Události, komentáře. Je synem politka a podnikatele Vladimíra Železného a spisovatelky Marty Davouze.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM