EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Začínáme na burze - přepracované a rozšířené vydání

Jak uspět při obchodování na finančních trzích

Ondřej Hartman


Akcie, komodity, forex, kryptoměny, akciové indexy i ETF
Chcete dosáhnout úspěchu při obchodování na finančních trzích? Nevyznáte se v příliš odborných analýzách na finančních serverech? Všem začínajícím investorům přichází na pomoc kniha Ondřeje Hartmana. Stručně vás provede nezbytnou teorií a pomůže vybrat finanční trh odpovídající vašim individuálním možnostem. V rozšířeném vydání najdete nové kapitoly a informace o akciových indexech, ETF a dokonce o kryptoměnách (například o bitcoinu) či zcela novou sekci osvětlující, jak přesně danit zisky z burzy.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 288
EAN 9788026511359
Datum vydání 27.04.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,408
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Chcete dosáhnout úspěchu při obchodování na finančních trzích? Už jste to zkoušeli, ale stále se vám moc nedaří? Nevyznáte se v příliš odborných analýzách na finančních serverech? Všem začínajícím investorům přichází na pomoc kniha zkušeného autora Ondřeje Hartmana. Stručně vás provede nezbytnou teorií, vysvětlí vám principy fungování finančních trhů, analytických nástrojů a pomůže vybrat finanční trh odpovídající vašim individuálním možnostem. Stane se vaším neocenitelným pomocníkem na cestě k úspěšnému obchodování a investování.

V rozšířeném vydání najdete nové kapitoly a informace o akciových indexech, ETF, a dokonce o kryptoměnách (například o bitcoinu), což jsou moderní způsoby obchodování a investování. Navíc se dozvíte, kolik se dá na finančních trzích vydělávat. Nechybějí ani praktické příklady zhodnocení kapitálu či zcela nová sekce osvětlující, jak přesně danit zisky z burzy. Toto nejnovější a výrazně rozšířené vydání obsahuje vše k tomu, abyste se stali úspěšným obchodníkem a investorem.

Ondřej Hartman je úspěšný soukromý profesionální obchodník na finančních trzích, který patří mezi nejvýraznější osobnosti na česko-slovenské investiční scéně. Tradingu a investování se intenzivně věnuje už téměř 20 let. Je zakladatelem největšího česko-slovenského portálu o obchodování na finančních trzích – FXstreet.cz. Je přesvědčen, že každý má šanci a možnost uspět v obchodování na finančních trzích. Ale chce to píli, odvahu a ochotu vzdělávat se.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM