EN

Moje (ne)dokonalé plány – Všem se nezavděčíš

Lisa Papademetriou


Velké cíle vyžadují něco víc – třeba malou pomoc od kamarádů!
Mackenzie Millerová se rozhodla, že tento školní rok vezme do svých rukou. Všechno si perfektně naplánovala a její projekty s názvy Máma, Kámošky a Dobročinná sbírka už stačí jenom zorganizovat. Jenže máma o nového přítele nestojí. Bývalé kamarádky jí nechtějí říct, proč s ní nemluví. A kapela? Proč slíbila zajistit živou hudbu, když žádné muzikanty nezná? Představa dokonalého roku v sedmé třídě pomalu mizí. Nebo to přece jen nakonec všechno zvládne?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Squad Goals (Hearts and Crafts #1)
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tereza Dubenská
Počet stran 224
EAN 9788025361078
Datum vydání 14.11.2022
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,347
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mackenzie Millerová se rozhodla, že tento školní rok vezme osud do svých rukou. Všechno si perfektně naplánovala a její projekty s názvy Máma, Kámošky a Dobročinná sbírka už stačí jenom zorganizovat. To přeci bude hračka.

Jenže její máma o nového přítele nestojí. Bývalé kamarádky jí nechtějí prozradit, co udělala špatně a proč s ní nemluví. A sbírka pro školní kapelu? Proč slíbila zajistit živou hudbu, ze které si všichni „nadělají do kalhot“, když žádné muzikanty nezná?

Představa dokonalého roku v sedmé třídě pomalu mizí. Nebo to přece jen nakonec všechno zvládne? Velké cíle vyžadují něco víc – třeba malou pomoc od kamarádů…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM