EN

Pečení Jenda báseň

Jan Jirka


Oslaďte si život s dobrotami nejoblíbenějšího účastníka show Peče celá země
Jenda je pohodový sympaťák a přesně taková je i jeho kuchařka – srozumitelná a sympatická. Jeho recepty spojující klasické dezerty s moderními ingrediencemi ocení jak ostřílení kuchaři, tak pečící nováčci. A nejlepší je, že všechny potřebné ingredience seženete ve svém obchodě. Můžete se tak těšit třeba na větrník, bramborový makovec, porciunkulové koláče ale i na hruškové creme brulée. S Jendou zkrátka dodáte svému pečení jiskru i lehkost!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Marie Bartošová
Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788076832725
Datum vydání 17.11.2022
Věk od 15
Formát 195x255 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,885
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Oslaďte si život dobrotami nejoblíbenějšího účastníka show Peče celá země, kterému nikdo neřekne jinak než Jenda! Kuchařka plná svěžího pečení, v níž najdete recepty různých náročností složené však především z jednoduchých a snadno dostupných surovin! Propojení klasických dezertů s moderními ingrediencemi ocení jak ostřílení kuchaři, tak nováčci, kteří zatím po pečení jen stydlivě pokukovali - o to víc, budou-li mít jistotu, že vše potřebné bez problému seženou ve svém obchodě. Můžete se tak těšit na dobroty jako třeba hruškové Creme brulée, makovou bábovku či tradiční pouťové koláče. Jenda je pohodový sympaťák a přesně taková je i jeho kuchařka - srozumitelná a sympatická!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Jirka

Jan Jirka

Sympatického kadeřníka, pekaře a cukráře Jana „Jendu“ Jirku určitě znáte z pořadu Peče celá země a z VIP Prostřeno. Jenda je původem z Červeného Kostelce, ale momentálně obývá byt v pražské Libni s krásným výhledem a kuchyní, v níž tvoří ty nejúžasnější dezerty a dobroty všeho druhu. Jenda si už v pekařské soutěži získal srdce všech diváků, díky čemuž si také vysloužil jejich uznání a titul Miss Sympatie. Jeho nová kuchařka Pečení Jenda báseň je plná svěžího pečení a nabízí recepty různých náročností složené však především ze snadno dostupných surovin!
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM