EN

Deník bezdomovce

Michal Pohanka


Jak se žije, když ztratíte úplně všechno? Skutečný příběh bezdomovce Michala Pohanky.
Někdy si s vámi život zahraje velmi nepěknou hru. A když se k tomu přidá alkohol a hazard, je zaděláno na pořádný průšvih. Michal Pohanka ví, o čem píše. Ztratil rodinu, práci i důstojnost. Žije, spíše řečeno přežívá na ulici, ve squatech a léčebnách. Stále bojuje se svými démony. Toto je jeho příběh – syrový a bez příkras. Přesto všechno si i v těch nejtěžších chvílích udržuje určitý nadhled a rozhodně mu nechybí smysl pro humor.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr životopis
Jazyk čeština
Počet stran 136
EAN 9788026444060
Datum vydání 10.10.2022
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,182
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Někdy si s vámi život zahraje velmi nepěknou hru. A když se k tomu přidá alkohol a hazard, je zaděláno na pořádný průšvih. Michal Pohanka ví, o čem píše. Ztratil rodinu, práci i důstojnost. Žije, spíše řečeno přežívá na ulici, ve squatech a léčebnách. Stále bojuje se svými démony. Toto je jeho příběh – syrový a bez příkras. Přesto všechno si i v těch nejtěžších chvílích udržuje určitý nadhled a rozhodně mu nechybí smysl pro humor.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Markéta Římská
Vřele doporučuji!!! Píše ze života opravdu tak jak se proplouval svojí drsnou životní etapou. . Je to až mrazivě pravdivé,ale humorné a s velkou nadsázkou napsané.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM