EN

Dusty: Dva na horké stopě

Jan Andersen


Zkušení čmuchalové v akci! Ilustrované vyprávění o oblíbeném čtyřnohém hrdinovi.
Když Pavel s Dustym objeví ve zdánlivě opuštěné staré boudě historické auto, jsou celí nadšení. To musí vidět jejich kamarádka Alex! Proč se ale kolem ochomýtá podivný muž s kumpánem, co má tetování na předloktí? Pavel a Dusty jsou zkušení detektivové, takže hned vycítí něco podezřelého… a to se jen potvrdí, když Pavlovu sousedku někdo připraví o celoživotní úspory. Stará paní si pamatuje jediné: jeden z podvodníků měl na předloktí tetování. Tohle je prostě případ pro Pavla a Dustyho!

Detailní informace

Ilustrátor Heribert Schulmeyer
Jazyk čeština
Původní název Dusty - Zwei auf heisser Fährte
Původní jazyk němčina
Řada Dusty
Překladatel Barbora Krupičková
Počet stran 96
EAN 9788026447412
Datum vydání 15.05.2023
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,255
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pavel je nadšením bez sebe! V jedné zdánlivě opuštěné garáži totiž se svým věrným psím kamarádem Dustym objevili nádherného veterána, a nemůže se dočkat, až to staré vzácné auto ukáže kamarádce Alex. Kolem se ale potlouká podivný muž se slunečními brýlemi, který odsud Pavla odhání. A co tento potetovaný člověk schovává v kufru svého auta? Zkušení stopaři Pavel a Dusty hned větří něco podezřelého. Když pak chlapcovu sousedku o všechny úspory připraví banda zlodějů v čele s mužem, majícím výrazné tetování na paži, je rozhodnuto: Tohle je případ pro Pavla a Dustyho!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Dusty"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Andersen

Jan Andersen

Jan Andersen, vlastním jménem Wolfram Hänel, narozený ve Fuldě v roce 1956, žije v Hannoveru a Berlíně. Než začal v roce 1987 psát, pracoval jako malíř plakátů, divadelní fotograf, textař, praktikant, vynálezce her a dramaturg. Dosud vydal více než 150 románů, povídek a obrázkových knih, které byly přeloženy celkem do 30 jazyků. Wolfram Hänel získal za své psaní několik ocenění, včetně Ceny Friedricha Gerstäckera za literaturu pro mládež. Je členem PEN Berlin.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM