EN

Úděsné dny Adély H.

Aleš Novotný, ml.


Chtěla o prázdninách jenom zevlovat, osud s ní měl ale jiné plány…
Sedmnáctiletá Adéla, která svoje strasti a osamělost zahání nezávazným sexem, cigaretami nebo alkoholem, vyniká hlavně v trapasech. A několik pořádných ji čeká na teenagerovském táboře, kam ji rodiče šoupnou na celých šestnáct dní. Musí tam absolvovat každodenní běh, společenské hry nebo se účastnit různých soutěží, během nichž by si radši holila nohy hoblíkem. Naštěstí je tu ale Kamila, se kterou se spřátelí, a taky Jonáš, který se jí tak trochu líbí. Možná to přece jen nebude taková katastrofa. Nebo jo?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 264
EAN 9788076835016
Datum vydání 11.04.2024
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,306
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Za chvíli už hořkosladce osmnáctiletá Adéla, která se nezdráhá svoje strasti a vnitřní osamělost zahánět nezávazným sexem, cigaretami nebo alkoholem, vyniká hlavně v trapasech. A několik pořádných ji čeká i na teenagerovském táboře, kam ji rodiče nečekaně a naprosto podle šoupnou na celých šestnáct dní. Musí tam absolvovat každodenní běh, hrát společenské hry nebo se účastnit různých soutěží, během nichž by si radši holila nohy hoblíkem. Naštěstí je tu ale Kamila, se kterou se spřátelí, a taky Jonáš, který se jí tak trochu líbí. Možná to přece jen nebude taková katastrofa. Nebo jo? A co když se letos v létě navíc podaří rozlousknout jedno tajemství a jedna holka začne být konečně šťastná...? Nový román z pera Aleše Novotného, osvědčeného autora knih, které se čtou jedním dechem, se na vás už těší.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Aleš Novotný, ml.

Aleš Novotný, ml.

Narodil se 13. 1. 1990 ve Valticích na jižní Moravě. Vystudoval Střední školu pro knihkupce a nakladatelské pracovníky v Brně a později i obor geologie na Masarykově univerzitě. Psaní se věnuje od svých třinácti let. V roce 2019 debutoval prvním českým young adult thrillerem Pamatuj na smrt, v roce 2023 vyšel druhý díl Dokud dýchám. Je spoluautorem bestsellerové povídkové sbírky Nejkrásnější dárek a taky povídkové sbírky Za pět minut zvoní. Dále je autorem heavy contemporary Zvěsti. V roce 2021 vydal svou první knihu pro dospělé Šepot v bouři, v roce 2022 new adult thriller Já, Smrt a v roce 2023 eroticko-romantickou new adult Rty s příchutí vína. V nakladatelství XYZ vydal v roce 2022 kriminální thriller To přichází děsy a následně humornou knihu Úděsné dny Adély H. V e-zinu Sententias publikoval krimi/psychothrillerovou povídku Bez milosti. Čte převážně kriminálky, thrillery, horory, ale v poslední době i českou a světovou prózu. Je velkým fanouškem Gillian Flynnové, Tany Frenchové, Anthonyho Horowitze, R. L. Stina nebo J. K. Rowlingové.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM