EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Na plný koule

Petra Klabouchová


Historky z rockového podsvětí, které si vychutnáte až do dna
Zapomeňte na podbízivé melodie, playback, klamavý marketing a manýry zhýčkaných popových hvězd. Pořádná hudba je totiž stejně tvrdá jako životní eskapády, jimiž procházejí její interpreti. Nejlíp o tom ví manažerka, která ze všech sil řídí někdy pořádně zřízenou rockovou kapelu. Společně zdolávají nástrahy v podobě ruské mafie, zdánlivě bezedných lahví, katova šlehu, chorvatských úřadů, brněnské MHD či obřího exkrementu uprostřed Texasu. Dokud se hraje poctivý rock, svět je ještě v pořádku.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788026724636
Datum vydání 13.04.2023
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,209
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Co dělá spisovatelka Petra Klabouchová, když zrovna nepíše romány? Řítí se jako manažerka rockové kapely vstříc hudebním zážitkům… anebo do záhuby. Autorka na vlastní kůži poznala, jak tvrdý může být hardrock. Hlavně pokud se vlečete s bandou rockerů v dodávce napříč Spojenými státy. Nebezpečí ovšem číhá na každém kroku. Dřív než se kapela postaví před publikum a předvede svoji hlasitou a zběsilou show, čelí nástrahám v podobě ruské mafie, zdánlivě bezedných lahví alkoholu, rozdováděné německé dogy, Katova šlehu, chorvatských úřadů, brněnské MHD či obřího exkrementu uprostřed Texasu. Dokud se na pódiu hraje poctivý rock, svět je ještě zdánlivě v pořádku.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Petra Klabouchová

Petra Klabouchová

Petra Klabouchová pochází z jihočeského Husince, kde to odjakživa přálo revolučním myšlenkám. Po studiu novinařiny a psychologie na Masarykově univerzitě v Brně se začala věnovat psaní. Literární talent rozvinula jako manažerka rockových kapel během cestování po Evropě i USA. Tato divoká a hlasitá léta zachytila v knize Na plný koule. Její literární repertoár zahrnuje také zábavné a dětem přístupné Upíří storky, pohled do osmdesátých let Poslední kubánské pomeranče, exkurzi k odkazu starověkého Egypta Podvod zlatého faraona i psychologický krimi thriller Anglická zahrada. Nejvýrazněji na sebe upozornila detektivkou Prameny Vltavy o zlu vyvěrajícím z hlubin spisovatelčina rodného kraje. O zločinu zahaleném desetiletími mlčení vypráví i v knize U severní zdi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM