EN

Dva, tři, čtyři, pět - tohle je náš svět - místa

Joanna Bartosik


Leporelo nás zavede na často navštěvovaná místa, kam děti vodí jejich mámy, tátové, babičky, dědečkové, tety i strýcové.
Stojí za to se rozhlédnout kolem, pozorovat, co se tu děje, a povídat si o tom. Můžeme svá oblíbená místa porovnávat s těmi, co jsou v knížce. Čím jsou si podobná? Anebo čím se liší? Z takového povídání může vzejít nejedno zajímavé vyprávění, a dokonce třeba pohádka! Knížečka vám bude k užitku i ve dnech, kdy se nedá jít ven – s její pomocí se tak můžeme dostat na svá oblíbená místa.

Detailní informace

Žánr leporelo
Ilustrátor Joanna Bartosik
Jazyk čeština
Překladatel Ivana Pecháčková
Počet stran 20
EAN 9788075582157
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 1
Formát 160x160 mm
Nakladatelství Meander
Edice Repolelo
Hmotnost 0,238
Typ Kniha
Vazba leporelo rozkládací se hřbetem

Knížečka DVA, TŘI, ČTYŘI, PĚT – TOHLE JE NÁŠ SVĚT – MÍSTA podporuje rozvoj mluvy našich 1-3letých potomků a zavede nás na často navštěvovaná místa, kam děti vodí jejich mámy, tátové, babičky, dědečkové, tety i strýcové. Stojí za to se rozhlédnout kolem, pozorovat, co se tu děje, a povídat si o tom. Můžeme svá oblíbená místa porovnávat s těmi, co jsou v knížce. Čím jsou si podobná? Anebo čím se liší? Z takového povídání může vzejít nejedno zajímavé vyprávění, a dokonce třeba pohádka! Knížečka vám bude k užitku i ve dnech, kdy se nedá jít ven – s její pomocí se tak můžeme dostat na svá oblíbená místa.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM