EN

Deníček Camille G: Troječka

Camille G


Střelená – střelenější – nejstřelenější – Camille G! Bláznivá skorobloncka potřetí.
Je tady Troječka! Tentokrát se budete válet smíchy nejen u dalších bláznivých příhod z mýho dětství a dospělosti, od koní nebo se psem. Tentokrát pudete k zemi i při čtení mejch stížností a inzerátů, u kterých jsem já sama zdechala smíchy, když jsem je sepisovala. A bacha, pro milovníky černýho humoru jsem zařadila i jeden super čerňas. Prostě zaručené lék na blbó náladu a fedry všeho druhu. Zdar jak sviňa!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr humor
Ilustrátor Iveta Matušková
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026448464
Datum vydání 04.09.2023
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,398
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

STŘELENÁ – STŘELENĚJŠÍ – NEJSTŘELENĚJŠÍ – CAMILLE G!

BLÁZNIVÁ SKOROBLONCKA POTŘETÍ.

Je tady Troječka! Tentokrát se budete válet smíchy nejen u dalších bláznivých příhod z mýho dětství a dospělosti, od koní nebo se psem. Tentokrát pudete k zemi i při čtení mejch stížností a inzerátů, u kterých jsem já sama zdechala smíchy, když jsem je sepisovala. A bacha, pro milovníky černýho humoru jsem zařadila i jeden super čerňas. Prostě zaručené lék na blbó náladu a fedry všeho druhu. Zdar jak sviňa!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Deníček Camille G"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Camille G

Camille G

Brňačka, která od září 2020 baví příhodami ze svého dětství a dospělosti desetitisíce sledujících na svém facebookovém blogu Deníček Camille G. Příběhy píše velmi svérázným stylem, směsicí své vlastní brněnštiny s trochou brněnského hantecu. Při psaní nepoužívá žádný filtr na slušnou mluvu a píše prostě i sprostě tak, jak jí její slušně prořízlá pusa narostla. V září 2021 vyšla její první kniha Deníček Camille G, o rok později Dvoječka. Kdo se chce o autorce dozvědět víc, tomu stačí, aby si přečetl její smíchobichle, jak knihám sama říká. Popisuje v nich svůj život s nadsázkou, zveličováním a trochou oblíbeného černého humoru.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM