EN

Syn podsvětí

Vladimíra Šebová


Hluboko v temnotě čeká vše, co má být nalezeno. Od autorky fantasy románu Dcera zimy.
Když Matthewův obchůdek zmizí, ukáže se, že se propadl kamsi do podzemí. Aby ho jeho majitel našel, musí se vydat na nebezpečnou cestu do samotného podsvětí. Tam totiž končí všechny věci, které lidé ztratili. Do říše mrtvých s Matthewem poputuje okřídlená dívka Siréna, kterou vyhostili za zradu, lešij toužící po kouzelných předmětech a rusalka, která přišla o své srdce. Dostat je tam však může jen ten, kdo se v Navu narodil – syn podsvětí. Zvládnou čelit děsivým příšerám, ale i vlastním démonům a touhám?

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Jazyk čeština
Původní název Syn podsvetia
Původní jazyk slovenština
Řada Dcera zimy
Překladatel Jan Kozák
Počet stran 304
EAN 9788025363652
Datum vydání 24.08.2023
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,395
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Když Matthewův zanedbaný obchůdek zmizí, ukáže se, že se propadl kamsi do podzemí. Aby ho našel, bude muset kývnout na neobvyklou nabídku a vydat se na nebezpečnou cestu do samotného podsvětí. Tam totiž končí všechny věci, které lidé ztratili. Ocitne se tak ve světě bájných tvorů, o jejichž existenci neměl ani tušení.

Do říše mrtvých s ním budou putovat Sirina, okřídlená dívka, která ztratila své přátele, rusalka, která přišla o své srdce, a lešij, který hledá ztracená kouzla. Dostat je tam však může jen ten, kdo se v Návu narodil – syn podsvětí.

Najdou v podsvětí všichni to, co hledají? Zvládnou čelit děsivým příšerám, ale i vlastním démonům?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vladimíra Šebová

Vladimíra Šebová

Vladimíra Šebová je slovenská spisovatelka a bestsellerová autorka. Napsala trilogii Insomnia, která se dostala do žebříčků nejprodávanějších knih na Slovensku a byla nominovaná na literární ocenění. Kromě psaní knih také tvoří příběhy do videoher. Vladimíra žije a píše v Praze, vždy se šálkem kávy a po boku foxteriéra Dobyho.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM