EN

Padlý vládce nebes

Denisa Janštová


První díl fantasy série odehrávající se ve světě plném magie, nadpřirozených tvorů a krutých vládců, kteří jsou pro získání moci ochotní udělat cokoli.
Bezmoc a touha uniknout osudu. To mají společné Erin a Nathan. Erin žije na první pohled dokonalý život princezny. Ve skutečnosti je ale zoufalá z dohodnutého sňatku s králem sousední říše, který vyhrožuje válkou, pokud ho odmítne. Rozhodne se riskovat vše a vydá se na nebezpečnou cestu, jen aby našla draka, který by zastrašil jejího nastávajícího. Nathan je ve vězení a jediné, po čem touží, je uniknout a pomstít se. Ani ve snu by ho však nenapadlo, co všechno bude muset pro svobodu podstoupit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Jazyk čeština
Počet stran 320
EAN 9788076911239
Datum vydání 13.11.2023
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,348
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Bezmoc a touha uniknout osudu. To mají společné Erin a Nathan. Erin žije na první pohled dokonalý život princezny. Ve skutečnosti je ale zoufalá z dohodnutého sňatku s králem sousední říše, který vyhrožuje válkou, pokud ho odmítne. Rozhodne se riskovat vše a vydá se na nebezpečnou cestu, jen aby našla přeživšího draka, který by zastrašil jejího nastávajícího. Nathan je uvězněný v nejodpornějším vězení a jediné, po čem touží, je uniknout a pomstít se. Ani ve snu by ho však nenapadlo, co všechno bude muset pro svobodu podstoupit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM