EN

Ukradený dědic

Holly Blacková


Elfhame je zpátky – vraťte se do světa podlých víl!
Od Hadí bitvy uběhlo už osm let. Na ledovém severu si lady Nora ze dvora Ostrých zubů znovu přivlastnila citadelu Ledová jehla, ve které pomocí prastaré relikvie vytváří vražedná sněhová monstra. Její dcera Suren uprchla do lidského světa, minulost ji však dostihne a nezachrání ji nikdo jiný než princ Doubek, dědic Elfhame. Ten dospěl v okouzlujícího muže a právě teď je na nebezpečné misi. Přidá se k němu Suren? Pokud ano, bude muset obrnit své srdce. A postavit se hrůzám, na něž chtěla navždy zapomenout…

Detailní informace

Ilustrátor Sean Freeman
Jazyk čeština
Původní název The Stolen Heir
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Badalec
Počet stran 392
EAN 9788076618244
Datum vydání 16.10.2023
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Od Hadí bitvy uběhlo už osm let. Ale na chladném severu si lady Nora ze dvora Ostrých zubů znovu přivlastnila citadelu Ledová jehla. A v ní pomocí prastaré relikvie vytváří monstra z větví a sněhu, která ji poslouchají na slovo a vykonají její pomstu.

Suren, dítě královny dvora Ostrých zubů a jediná osoba, která má nad svou matkou nějakou moc, uprchla do lidského světa. Tam žije jako divoké zvíře v lesích. Je osamělá a stále ji sužují vzpomínky na nemilosrdné mučení, které musela na dvoře Ostrých zubů přežít. Čas si krátí tím, že vysvobozuje smrtelníky z pro ně nevýhodných dohod. Věří, že na ni svět zapomněl, dokud ji buřibaba Bogdana nepronásleduje nočními ulicemi.

Nezachrání ji nikdo jiný než princ Doubek, dědic Elfhame, kterému byla Suren kdysi přislíbena za ženu a kterým roky opovrhuje. Nyní sedmnáctiletý Doubek je okouzlující, překrásný a manipulativní. Právě teď je na misi, která ho zavede na sever, a chce Sureninu pomoc. Ale pokud bude princezna souhlasit, bude to znamenat obrnit své srdce proti chlapci, kterého kdysi znávala, a princi, kterému nemůže věřit. A stejně tak postavit se hrůzám, které považovala za minulost…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Holly Blacková

Holly Blacková

Holly Blacková je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Holly žije s manželem a synem v Massachusetts v domě, který má podle ní tajné dveře do jiného světa.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM