EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Luna vyje na měsíc

Kristin O´Donnell Tubb


Jmenuji se Luna a jsem terapeutický pes
Většině mých klientů nevadí, když jim slíznu slzy z tváře. Někteří chtějí, abych se přetočila na záda a oni mě mohli podrbat na bříšku. Všechno tohle dělám, protože vím, že tím rozveselím své klienty. A hlavně o ně mi jde. Chci, aby se se mnou cítili v bezpečí. A tak když se moji malí klienti na sezení rozhodnou, že se vydají vstříc dobrodružství, nemůžu je nechat samotné. Čuchám, že nebezpečných a napínavých situací nebude málo…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Luna Howls at the Moon
Původní jazyk angličtina
Překladatel Monika Mucsková
Počet stran 216
EAN 9788026452027
Datum vydání 29.04.2024
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,441
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jmenuji se Luna. Jsem terapeutický pes.

Většině mých klientů nevadí, když jim slíznu slzy z tváře. Někteří chtějí, abych se přetočila na záda a oni mě mohli podrbat na bříšku. Všechno tohle dělám, protože vím, že tím rozveselím své klienty. A hlavně o ně mi jde. Naučit se číst je, i jejich potřeby. Aby se cítili v bezpečí. Každý z nás má slabá místa, která potřebuje zalepit. Práce terapeutického psa, moje práce, je najít to slabé místo a zaplnit jej.

Jméno mám podle měsíce, který každý den mění svůj tvar, tak jako i já se proměňuji v to, co ostatní zrovna potřebují. Jsem tu pro Beatris, malý uzlíček hněvu, Caleba, hučící vodopád, Amélii, kterou obklopuje stín strachu, i Hektora, tichého jako neživá skála. Když se jednoho dne na společné sezení Hektor nedostaví, rozhodnou se ostatní děti vydat za dobrodružstvím a Hektora najít. Nemůžu je v tom nechat samotné, a tak jdu s nimi, abych je ochránila před nástrahami vnějšího i jejich vnitřního světa.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM