EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Cesta za štěstím vedla peklem

Michal Svatopluk


Osobní příběh člověka, kterému se povedlo porazit drogovou závislost
Kniha přináší zpověď člověka, který se již v dětském věku setkal s návykovými látkami. Jeho rané euforické zkušenosti jej dovedly až k silné drogové závislosti a zásadně ovlivnily jeho další osudy. Autor upřímným způsobem popisuje vývoj a proměny závislosti, a to včetně snahy s návykovými látkami jednou provždy skončit. V tomto případě vše naštěstí nekončí osobní katastrofou, i když k ní scházel jen krůček. Možná právě autorův pád téměř na dno přispěl k tomu, že se dokázal odrazit zpět.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr životopis
Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788026449041
Datum vydání 25.09.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,468
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Osobní příběh člověka, kterému se povedlo porazit drogovou závislost

Kniha přináší zpověď člověka, který se již v dětském věku setkal s  návykovými látkami. Jeho rané euforické zkušenosti jej dovedly až k silné drogové závislosti a zásadně ovlivnily jeho další osudy. Autor upřímným způsobem popisuje vývoj a proměny závislosti, a to včetně snahy s návykovými látkami jednou provždy skončit. V tomto případě vše naštěstí nekončí osobní katastrofou, i když k ní scházel jen krůček. Možná právě autorův pád téměř na dno přispěl k tomu, že se dokázal odrazit zpět.

Příběh je nejen osobním svědectvím o životě se závislostí, ale mohl by rovněž pomoci lidem, kteří řeší problémy s návykovými látkami u svých blízkých. Kniha sice není a ani nemůže být návodem, jak ze závislosti lidi dostat, ale mohla by být v určitých ohledech vodítkem, co dělat nebo naopak nedělat ve vztahu k nim.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM