EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Město, kde chybím 1

Kei Sanbe


Thrillerová manga s fantastickými prvky, podle níž vzniklo populární anime
Devětadvacetiletý Satoru by se chtěl stát uznávaným tvůrcem mangy, ale protlouká se jako poslíček s pizzou. Jeho život by byl zcela obyčejný, kdyby neměl nekontrolovatelnou schopnost cestovat v čase. Jednou se jeho dospělé vědomí vrátí hluboko do minulosti – a Satoru se ocitne ve svém jedenáctiletém těle. Dokáže tak zabránit vraždě své matky i několika přátel? Aby změnil chod dějin a mohl se vrátit do současnosti, bude se muset postavit enigmatickému zlu. Má šanci uspět, nebo se ztratí ve víru času?

Detailní informace

Ilustrátor Kei Sanbe
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Boku dake ga inai machi 1
Původní jazyk Japonština
Překladatel Jakub Stříbrný
Počet stran 196
EAN 9788025258187
Datum vydání 20.05.2024
Věk od 15
Formát 128x182 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,178
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Devětadvacetiletý Satoru by se chtěl stát uznávaným tvůrcem mangy, ale protlouká se jako poslíček s pizzou. Jeho život by byl zcela obyčejný, kdyby neměl nekontrolovatelnou schopnost cestovat v čase. Jednou se jeho dospělé vědomí vrátí hluboko do minulosti. Dokáže tak zabránit vraždě několika přátel? Aby změnil chod dějin a mohl se vrátit do současnosti, bude se muset postavit enigmatickému zlu. Má šanci uspět, nebo se ztratí ve víru času?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kei Sanbe

Kei Sanbe

Japonský mangaka. Po ukončení střední školy se přestěhoval do Tokia, aby studoval výtvarnou školu. Během studií se ozval na inzerát a získal pozici asistenta v týmu známého autora Hirohika Arakiho. Sám je znám díly jako Testarot, Kamijadori, Black Road a zejména Boku dake ga inai mači neboli Erased. To se stalo hitem a bylo posléze uvedeno jako anime i hraný film. Erased bylo nominováno na cenu Tezuka Osamu Readers Cultural Prize. Kei Sanbe publikuje také pod pseudonymem Keiši Kanesada.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM