EN

Městečko

Michaela Fišarová


Originálně ilustrované dobrodružství pro všechny malé detektivy
Tohle Městečko není jen tak obyčejné městečko, je výjimečné tím, že v něm nefunguje mobilní signál! Děti se tak musí zabavit i bez chytrých telefonů, což je nejlepší důvod k uspořádání napínavé výpravy. A protože se starému pánovi z růžového domečku ztratil pes Růža, cíl jejich dobrodružství je jasný. Podaří se dětem přijít celé záhadě na kloub? Když zapojí všechen svůj důvtip a budou mít i trochu toho štěstí, možná se zachrání víc než jen zmizelého pejska… Přidejte se k jejich zábavnému pátrání!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Aneta Žabková
Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788020462114
Datum vydání 19.10.2023
Věk od 6
Formát 210x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,691
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Napínavé dobrodružství začíná právě ve chvíli, kdy se Městečkem odříznutým od okolního světa hlubokým lesem a vysokými horami prohnala obrovská bouřka. Starému pánovi z růžového domku se při ní beze stopy ztratil pes Růža. Přijdou děti celé záhadě na kloub? Když zapojí všechen svůj důvtip a budou mít i trochu toho štěstí, možná se jim podaří zachránit víc než jen zmizelého pejska… Přidejte se k jejich zábavnému pátrání!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Fišarová

Michaela Fišarová

Michaela Fišarová se narodila v Praze a vystudovala Pedagogickou fakultu na Univerzitě Karlově, obor český jazyk a literatura, pedagogika. Po ukončení vysoké školy studovala dva roky anglický jazyk na Stoke on Trent College ve Velké Británii. Do literárního světa vstoupila v roce 2012 knížkou Nikolina cesta. Za svou prvotinu získala ocenění Zlatá stuha 2013 v kategorii Nejlepší kniha pro mládež. Její další knížku s názvem Náš dvůr má tajemství  ocenilo nakladatelství Výroční cenou Albatrosu za nejlepší český text pro mladší děti. Pořádá tvořivé literární soutěže pro děti, semináře tvůrčího psaní pro pedagogické pracovníky a knihovníky i besedy na podporu čtenářské gramotnosti.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM