EN

Skandální plán

Johana Kral


Stabilní manželství potřebuje labilní nápady
Prokop je hudební skladatel, Zuzana spisovatelka a scenáristka. On pořádá festivaly, ona kurzy tvůrčího psaní. Ve svém venkovském domku žijí jeden pro druhého. Na první pohled ideální pár. Dlouholetá harmonie má ale prasklinky, ze kterých se derou pochybnosti. Stárnoucí Prokop cítí, že své milované ženě už nedokáže nabídnout dřívější vášeň. Jeho plán je tedy jasný... a skandální. Zuzana potřebuje milence! Ustojí jejich vztah tak absurdní návrh? A co když nakonec není tak absurdní, jak se zdá?

Detailní informace

Ilustrátor Štěpánka Jislová
Jazyk čeština
Počet stran 336
EAN 9788026726098
Datum vydání 15.02.2024
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,352
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Prokop je hudební skladatel, Zuzana spisovatelka a scenáristka. On pořádá festivaly, ona kurzy tvůrčího psaní. Ve svém venkovském domě žijí jeden pro druhého. Na první pohled ideální pár. Dlouholetá harmonie má ale prasklinky, ze kterých se derou pochybnosti. Stárnoucí Prokop cítí, že své milované ženě už nedokáže nabídnout dřívější vášeň. Jeho plán je tedy jasný... a skandální. Zuzana potřebuje milence! Ustojí jejich vztah tak absurdní návrh? A co když nakonec není tak absurdní, jak se zdá? V bizarní a citově náročné životní situaci pozná Zuzana inspirativní přítelkyni a s ní i novou energii a osvobozující nadhled.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Johana Kral

Johana Kral

Johana Kral vystudovala Filozofickou fakultu UK v Praze. Pracuje jako středoškolská učitelka. Publikuje pod pseudonymem. Původně se chtěla věnovat pouze detektivkám a vytvořila sérii, jejíž děj zasadila do nejmenovaného švýcarského města – Tvář (2020), Asistent (2022) a Banka (2023). Ve všech se objevuje stejný tým vyšetřovatelů a několik dějových linek. Sama říká, že občas má dost „krve a vražd“, proto si ráda odskočí ke vztahovým románům. Kniha Probudit se jako delfín (2022) zachycuje osudy současné rodiny, řešící milostné peripetie téměř všech svých členů. Zatím poslední román Skandální plán (2024) vypráví o nečekaných pozdních vztazích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM