EN

Ellie the Rainbow – Zrodila se hvězda

Moni Barczik


Vítej v naší skvělé kreativní knížce!
Ahoj, já jsem Ellie the Rainbow! Zpívám, tančím, točím videa, nahrávám videoklipy a dělám spoustu dalších věcí! Jsem duhová, praštěná, ale i obyčejná holka! A ty právě držíš v ruce knížku, kterou jsem si vždycky přála vydat. Takovou knížku neknížku. Je to trochu knížka, trochu deníček, trochu skicák, trochu doplňovačka… A to vše budeme tvořit společně!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788026451785
Datum vydání 01.04.2024
Věk od 5
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,365
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vítám tě v mé, vlastně v naší, kreativní knížce!

Já jsem Ellie the Rainbow! Zpívám, tančím, točím videa, nahrávám videoklipy a dělám spoustu dalších věcí! Jsem duhová, praštěná, ale i obyčejná holka! A ty právě držíš v ruce knížku, kterou jsem si vždycky přála vydat. Takovou knížku neknížku. Je to trochu knížka, trochu deníček, trochu skicák, trochu doplňovačka… A to vše budeme tvořit společně!

Dozvíš se tu o mně spoustu věcí. Zajímá tě zákulisí zpěvačky a jak to celé vzniká? Tak to jsi tu správně! Budu ti vyprávět svůj příběh od samého začátku, až po současnost. Společně odhalíme, jak vzniká nová image, zkusíš si rozhovor s novináři, v kvízu se dozvíš, co všechno máme společné nebo si společně se mnou vytvoříš vlastní emotikon!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM