EN

Kája a Bambuláček – Pohádky z Bambulkova

Kolektiv, Karolína Blehová, Moni Barczik


Seznamte se se všemi bambulkovými skřítky v knize plné příběhů
Malého kluka, který se jmenuje Bambuláček a kamarádí se s culíkatou Kájou, už jistě všichni znáte. Možná jste slyšeli i o tom, že bydlí ve vesničce Bambulkov, která leží uprostřed hlubokého lesa. Určitě ale ještě nevíte, jak to tam vypadá, a kdo tam bydlí společně s ním. Chtěli byste se tam podívat a seznámit se se všemi bambulkovými skřítky? V tom případě jste tu správně. Pohádky z Bambulkova vás zavedou přímo do vesničky, kde společně s Bambuláčkem a jeho kamarády prožijete spoustu krásných příběhů.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788026449867
Datum vydání 06.11.2023
Věk od 4
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,392
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ahoj holky a kluci! Malého kluka s modrou bambulí, který se jmenuje Bambuláček a kamarádí se s culíkatou Kájou, už jistě všichni dobře znáte. Možná jste slyšeli i o tom, že bydlí ve vesničce Bambulkov, která leží uprostřed hlubokého lesa. Určitě ale ještě nevíte, jak to v této malé vesničce vypadá, a kdo tam bydlí společně s ním.

Chtěli byste se tam podívat a seznámit se se všemi bambulkovými skřítky? Že ano? V tom případě jste tu správně. Pohádky z Bambulkova vás zavedou přímo do bambulkové vesničky a společně s Bambuláčkem a jeho kamarády prožijete spoustu krásných příběhů.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kája a Bambuláček"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM