EN

Ochránce v pokušení

Jennifer L. Armentroutová


Když si pustíš bodyguarda příliš k tělu…
Alana je specialistka na styk s veřejností, ale její soukromý život není žádné terno. Když kvůli výhrůžným vzkazům od stalkera vyhledá pomoc Chandlera Gamblea, všechno může být jinak. Majitel bezpečnostní agentury má nejen bohaté zkušenosti s ochranou lidí, ale taky libido rozběsněného býka. Chandler se však řídí přísným pravidlem – nikdy nepracuje pro někoho, s kým si to chce rozdat. Zvládne kvůli Alaně skloubit svoje povinnosti a sexuální choutky?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Tempting the Bodyguard 3
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Královcová
Počet stran 256
EAN 9788076835627
Datum vydání 20.06.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Flirt
Hmotnost 0,356
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Finále trilogie o sexy bratrech Gambleových nabírá grády. Chandler má z celé rodiny největší zkušenosti. A taky si potrpí na pikantní záležitosti, které nejradši realizuje v erotickém klubu Kůže a krajka. Urostlý bodyguard nemá o obdivovatelky nouzi, ale nejvíce ho překvapivě zaujme odměřená Alana, která je specialistkou na styk s veřejností, ale v soukromí si moc povyražení neužije. Chandler má příležitost nejen ji chránit před stalkerem, který jí vyhrožuje anonymními dopisy, ale dostat ji do postele. A Alana moc dobře ví, že taková životní šance se neodmítá. Testosteronový bůh Chandler Gamble totiž stojí za nejeden hřích…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jennifer L. Armentroutová

Jennifer L. Armentroutová

Jednička v žebříčku New York Times a mezinárodně nejlépe prodávaná autorka žije v Shepherdstownu v Západní Virginii. Když není Jennifer hluboce zabraná do psaní, ráda čte, sleduje opravdu špatné filmy o zombících a předstírá, že píše. O dráze spisovatelky začala snít v hodinách algebry, během nichž většinou psala krátké povídky… což vysvětluje její žalostné známky z matematiky. Jennifer píše knihy pro mladé dospělé, v nichž se věnuje nadpřirozenu, science fiction, fantasy i současným tématům. Mimořádně úspěšná je její sága Z krve a popela a navazující řada Žár těla a ohně. Jako J. Lynn vydala romantickou sérii Počkám na tebe. Lásku a erotiku spojuje také její trilogie o bratrech Gambleových zahrnující knihy Svědek v pokušení, Hráč v pokušení a Ochránce v pokušení.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM