EN

Pořádek v hlavě

Kritické myšlení pro každý den

Martin Poliačik, Linda Lančová


Udělat si pořádek v hlavě není jednoduché. Kniha Martina Poliačika může být na této cestě užitečným průvodcem a pomocníkem.
Přehledný a názorný průvodce kritickým myšlením, který vás naučí, jak se správně ptát, jak postavit argument, jak prezentovat své myšlenky nebo jak dosáhnout toho, aby s vámi lidé nejen souhlasili, ale hlavně aby pochopili vaše postoje a východiska.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Ondřej Mrázek
Počet stran 168
EAN 9788088433262
Datum vydání 13.04.2023
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství N media
Edice Edice N
Hmotnost 0,235
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

„Když si chceš uklidit v životě, musíš si nejdřív udělat pořádek v hlavě,“ píše Martin Poliačik na úvod knihy. Spolu s Lindou Lančovou připravili přehledného a názorného průvodce kritickým myšlením. V něm vám představí nástroje, jak třídit informace a účelně je používat. Naučí vás, jak postavit argument, jak se správně ptát, jak kritizovat nebo jak prezentovat své myšlenky. A jak dosáhnout toho, aby s vámi ostatní nejen souhlasili, ale hlavně aby pochopili vaše postoje a východiska.

Martin Poliačik vychází ze své dlouholeté praxe debatéra, konzultanta i politika. Také díky tomu kniha obsahuje množství názorných ukázek efektivně i neefektivně vedených rozhovorů a argumentačních výměn, infografiky a grafy i vtipné příklady ze života, které doprovázejí odbornější texty věnované dějinám kritického myšlení.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM