EN

Půlnoc v útulku

Nanci Turnerová Stevesonová


Velké věci dokážou i nenápadná zvířátka. Stačí, když mají srdce na pravém místě!
Pejsek MahDi a jeho dvounohá máma – veterinářka – jsou sehraná dvojka. Co na tom, že MahDi má jen tři tlapky, když má srdce na správném místě. Na veterinární klinice a v místním útulku se totiž stále něco děje, a tak mají práce nad hlavu. Když musí vedoucí útulku Mike do nemocnice, nastoupí za něj nový pečovatel Huck. Problém je, že nemá rád zvířata. Dokáže MahDi a jeho zvířecí kamarádi pes Ozzi a jednooký kocour Domino zabránit tomu, aby napáchal víc škody než užitku?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Midnight at the Shelter
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
Počet stran 280
EAN 9788025367391
Datum vydání 02.05.2024
Věk od 11
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,374
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pejsek MahDi a jeho dvounohá máma – veterinářka – jsou sehraná dvojka. Co na tom, že MahDi má jen tři tlapky, když má srdce na správném místě. Na veterinární klinice a v místním útulku pro opuštěná zvířata se totiž stále něco děje, a tak mají práce nad hlavu. Starají se o to, aby zvířata byla zdravá, ale také se jim snaží najít nový domov.

Když musí vedoucí útulku Mike do nemocnice, nastoupí za něj nový pečovatel Huck. Ten ale nemá rád zvířata a vůbec mu na nich nezáleží. Dokáže MahDi a jeho zvířecí kamarádi pes Ozzi a jednooký kocour Domino zabránit tomu, aby v útulku napáchal víc škody než užitku?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM