EN

Rychlý jako vítr: Hurikán

Lea Schmidbauerová


Kdo si věří, změní svět!
Silná letní bouřka přivede na Kaltenbach skupinku lidí od cirkusu i s jejich koňmi. Ari je fascinujícím světem uměleckého ježdění na koních rázem okouzlena. Když pozná starého cirkusového koně, který už není schopen vystupovat na představení, neváhá a nabízí svou pomoc. Společně s chlapcem Carlem a Severákem se vrhá do riskantní akce, která je však odhalena fanatickým ředitelem cirkusu, a Severák se náhle ocitá ve velkém nebezpečí.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Původní název Ostwind Der grosse Orkan
Původní jazyk němčina
Překladatel Barbora Krupičková
Počet stran 272
EAN 9788026452584
Datum vydání 03.06.2024
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,523
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Silná letní bouřka přivede na Kaltenbach skupinku lidí od cirkusu i s jejich koňmi. Ari je fascinujícím světem uměleckého ježdění na koních rázem okouzlena. Když pozná starého cirkusového koně, který už není schopen vystupovat na představení, neváhá a nabízí svou pomoc. Společně s chlapcem Carlem a Severákem se vrhá do riskantní akce, která je však odhalena fanatickým ředitelem cirkusu, a Severák se náhle ocitá ve velkém nebezpečí. Na poslední chvíli se z Ameriky vrací Majka. Jedině spojenými silami Ari a Majky se může podařit milovaného Severáka zachránit…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Rychlý jako vítr"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lea Schmidbauerová

Lea Schmidbauerová

Lea Schmidbauer se narodila v roce 1971 ve Starnbergu na břehu Starnbergského jezera. Před zahájením studia na Vysoké filmové a televizní škole v Mnichově absolvovala několik semestrů Kulturních dějin Ameriky. Svůj elán dělí mezi práci v Mnichově a hospodářství v malé obci v bavorském obvodu Střední Franky. Kristina Magdalena Henn se narodila v roce 1977 v Trevíru nad Moselou. Po ročním putování po Austrálii zahájila studium na Vysoké filmové a televizní škole v Mnichově, kde od té doby žije, pracuje a za každého počasí se koupe v řece Isar.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM