EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Tak blízko

Sylvia Day


Všem se věřit nedá. Můžete ale některé z nich důvěřovat?
Vdovec Kane Black nikdy na svou zesnulou manželku Lily nezapomněl, až jednoho dne spatří ženu, jež oplývá krásou jeho mrtvé lásky. Odvede ji do svého bytu, kde ji střeží jako oko v hlavě. Jeho matka si jde tvrdě za svým. Obává se, že „Lily“ má nad synem příliš velkou moc. Jeho švagrová se stala obětí podvodu a zrady, jež v ní probudily vražednou touhu po pomstě. Tři ženy spoutané tajemstvím a jeden muž. Kane je po letech konečně opět šťastný a udělá cokoli, aby to tak zůstalo.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název So Close
Původní jazyk angličtina
Řada Blacklist
Překladatel Zuzana Ľalíková
Počet stran 424
EAN 9788026921592
Datum vydání 02.11.2023
Věk od 18
Formát 120x195 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,452
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Sylvia Day, autorka bestsellerové ságy Crossfire, přináší příběh o posedlosti a hněvu, v němž tři ženy musí za každou cenu ochránit to, co milují ze všeho nejvíc.

Všem se věřit nedá. Můžete ale některé z nich důvěřovat?

Vdovec Kane Black nikdy na svou zesnulou manželku Lily nezapomněl. Zármutkem po ní zcela otupěl… až jednoho dne spatří na ulicích Manhattanu ženu, jež oplývá nenapodobitelnou krásou jeho dávno mrtvé lásky. Odvede ji do svého luxusního bytu, kde ji střeží jako oko v hlavě, obklopenou stále živými vzpomínkami na Lily.

Kaneova matka Aliya si jde tvrdě za svým. Obává se, že „Lily“ má nad Kanem příliš velkou moc. A na trůnu může sedět jen jedna královna.

Kaneova švagrová Amy se stala obětí podvodu a zrady, jež v ní probudily vražednou touhu po pomstě. Zaplatila příliš vysokou cenu a nyní si jde pro to, co jí náleží.

Tři ženy spoutané pohřbeným tajemstvím a jeden muž, který slepě slaví návrat své milované a dávno mrtvé manželky. Kane je po letech konečně opět šťastný a udělá cokoli, aby to tak zůstalo.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sylvia Day

Sylvia Day

Sylvia Day je autorkou více než dvaceti oceněných románů, včetně deseti bestsellerů New York Times a třinácti bestsellerů USA Today, které se umístily na prvním místě žebříčku New York Times, na prvním místě žebříčku USA Today a na prvním místě žebříčku mezinárodních bestsellerů. Její díla byla přeložena do jedenačtyřiceti jazyků. Její knihy se prodaly v nákladu více než dvaceti milionů výtisků a jsou bestsellerem číslo jedna v devětadvaceti zemích. Během její kariéry se Sylviiny romány umístily na předních místech celosvětových žebříčků prodejnosti na konci roku, což z ní činí jednu z nejčtenějších autorek na světě. Působila jako 22. prezidentka Romance Writers of America a v současné době je členkou správní rady Cechu autorů i Nadace Cechu autorů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM