EN

Pan Náladový

Penelope Ward


Jak se vypořádat s touhou po zakázaném muži?!
V ten den, kdy jsem zastavila před rozlehlým domem Daxe Moodyho, jsem vůbec netušila, co přijde. Jako masérka na objednání jsem byla zvyklá docházet k cizím lidem, ale nikdy se mi nestalo, že by mým klientem byl pohledný, tajemný, svobodný muž a navíc mladší, než bych očekávala. Tou masáží měl náš příběh skončit, ovšem neskončil. A mně zůstala jen touha po zakázaném muži.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Moody
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Žemličková
Počet stran 288
EAN 9788026921653
Datum vydání 16.11.2023
Věk od 18
Formát 120x195 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,336
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

V ten den, kdy jsem zastavila před rozlehlým domem Daxe Moodyho, jsem vůbec netušila, co přijde. Jako masérka na objednání jsem byla zvyklá docházet k cizím lidem, ale nikdy se mi nestalo, že by mým klientem byl pohledný, tajemný, svobodný muž a navíc mladší, než bych očekávala.

Poprvé se sice masáž neuskutečnila, k té došlo až na třetí pokus, ale mezitím mezi námi vzniklo zvláštní spojení. Najednou bylo obtížné udržet náš vztah na profesionální úrovni. Přestože se jednalo o vzájemnou přitažlivost, Dax zůstával odtažitý. Po nějaké době mi prozradil důvod svého chování. A ten důvod určil, proč bychom spolu neměli být.

Tím měl náš příběh skončit, ovšem neskončil.

A mně zůstala jen touha po zakázaném muži.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Penelope Ward

Penelope Ward

Penelope Ward patří s miliony prodanými knihami mezi nejprodávanější autorky podle žebříčků New York Times či USA Today, v žebříčku Wall Street Journal dokonce dosáhla na první místo. Penelope se několik let živila coby moderátorka televizních zpráv, než změnila profesi, aby se mohla více věnovat své rodině. Vyrostla v Bostonu s pěti staršími bratry. Ráda čte romány ze žánru new adult, miluje kávu, často si přes mobil píše se svou kamarádkou a občasnou spoluautorkou Vi Keeland a víkendy tráví s rodinou a přáteli. Se svým manželem a dětmi žije na Rhode Islandu.
Zobrazit profil autora

Recenze

Instagram - Pan náladový

„Líbilo se mi, že knížka měla větší přesah. Nejedná se prostě jen o klasický příběh kluk potká holčinu. Bylo to o rodině, o druhých šancích a o vývoji osobnosti jako takové.“
NAPIŠTE NÁM