EN

Algoritmus srdce

Susannah Nix


Najde vzorec na univerzální štěstí? První kniha z romantické řady Láska je věda.
Setkání studentky Melody s okouzlujícím Jeremym skončilo úletem na jednu noc. A tak to mělo zůstat. Jenomže když se Melody o tři roky později stěhuje do Los Angeles za prací, neodolá pokušení Jeremyho kontaktovat. Jako by nestačilo, že je dědicem technologického impéria, kam má Melody nastoupit jako programátorka, navíc má přítelkyni a pověst nevěrného playboye. Melody ví, že i ten nejsložitější příklad může mít nakonec jednoduché řešení. Tato vztahová rovnice má ale spoustu neznámých.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Chemistry Lessons 1: The Love Code
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petra Královcová
Počet stran 280
EAN 9788026726586
Datum vydání 23.05.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,286
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Algoritmem srdce startuje nová romantická série Láska je věda, v níž Susannah Nix vypráví o tom, že srdci ani mozku neporučíš. Studentka Melody si užila úlet na jednu noc s okouzlujícím Jeremym. Když se o tři roky později stěhuje do Los Angeles, neodolá pokušení mu zavolat. Co kdyby… Jenomže to má jeden zásadní háček. Jeremy je zadaný. To mu ovšem nebrání ve flirtování s Melody, která pracuje jako programátorka v technologickém impériu, jehož generální ředitelkou je shodou okolností Jeremyho matka. Melody se během vytváření algoritmů snaží přijít na to, co ji vlastně s Jeremym spojuje. Jsou přátelé do nepohody, nebo oba touží po opravdové lásce? Řešení je v nedohlednu, protože do této vztahové rovnice přichází spousta vedlejších postav a nežádoucích změn.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Susannah Nix

Susannah Nix

Susannah Nix patří k nejúspěšnějším americkým autorkám romantických komedií ze současnosti. Její cesta ke knihám vedla přes marketing a PR. Algoritmus srdce je prvním dílem její oceňované řady s názvem Láska je věda, v níž zachycuje milostný život hrdinek s netradičním povoláním. Následuje román Teorie přitažlivosti. Susannah Nix žije v Texasu s rodinou a kočkou jménem Mulder. Když se zrovna nevěnuje psaní další knihy, čte, plete, posiluje nebo sleduje oblíbený seriál Ted Lasso.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM