EN

Anglické chůvy: Katie a její sen o svobodě

Ella Perkins


Závěrečný díl historické série!
Londýn roku 1911. Na pozadí končící šťastné epochy evropských dějin zažívá Katie spokojené dny s dětmi řecké královské rodiny. Idyla je však brzy přervána balkánskými válkami. Katie odjíždí se svými svěřenci do bezpečí k carskému dvoru do Ruska, ale její moderní výchovné metody naráží na zkostnatělé představy babičky malých princezen. Dokáže Katie vytrvat a nezradit ideály Norlandského ústavu?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Die Norland Nannys 3 - Katie und der Traum von Freiheit
Původní jazyk němčina
Překladatel Tomáš Kurka
Počet stran 304
EAN 9788026923497
Datum vydání 23.05.2024
Věk od 18
Formát 125x200 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,386
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Londýn roku 1911: I ve třetím díle volné trilogie věnované norlandským chůvám sledujeme osudy tří přítelkyň: Joan, Mary a Katie. Na pozadí končící šťastné epochy evropských dějin zažívá Katie spokojené dny s dětmi řecké královské rodiny. Idyla je však brzy přervána balkánskými válkami. Katie odjíždí se svými svěřenci do bezpečí k carskému dvoru do Ruska, ale její moderní výchovné metody naráží na zkostnatělé představy babičky malých princezen.

Dokáže Katie vytrvat a nezradit ideály Norlandského ústavu?

Ella Perkinsová dovedla své hrdinky až na práh první světové války a uzavřela osudy všech tří hlavních postav. Mary se musí rozhodovat mezi láskou a prací. Joan je postavena před velkou výzvu a Katie se těžko loučí se svou důvěrnou přítelkyní, velkokněžnou Jelenou. Bezpečí malých princezen je však přednější. A na obzoru se již stahují mračna první světové války.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Anglické chůvy"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM