EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Míša a její malí pacienti: Malý trosečník

Aniela Cholewińska-Szkoliková


Krásné barevné ilustrace na každé straně.
Louka plná pracovitých včeliček se ocitne ve velkém nebezpečí – včelky mohou o svůj milovaný domov přijít. Míša a Pupík dostanou nápad, jak je zachránit. Je to však velmi riskantní, navíc včely svůj úl vůbec nechtějí opustit. V parku se Pupík setká se zesláblým a opuštěným psem. Během výletu do lesa kamarádi najdou malou lištičku uvězněnou na plovoucím kmeni stromu. Podaří se jim včely zachránit? Uzdraví se pes bez domova a najde nového milujícího pána? Vrátí se lištička ke své rodině?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Agnieszka Filipowská
Číslo dílu 8
Jazyk čeština
Původní název Misia i jej mali pacjenci: Nieoczekiwana przeprowadzka
Původní jazyk polština
Počet stran 48
EAN 9788026451969
Datum vydání 15.04.2024
Věk od 5
Formát 195x240 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,314
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Poznejte Míšu, sympatickou sedmiletou holčičku, která vede vlastní kliniku pro zvířátka. Míša má velké tajemství – rozumí řeči zvířat, a tak přesně ví, co malé pacienty trápí. S poskytováním první pomoci jí vždy pomáhá její nejlepší kamarád, pejsek Pupík.

Louka plná pracovitých včeliček se ocitne ve velkém nebezpečí – včelky mohou o svůj milovaný domov přijít. Míša a Pupík dostanou nápad, jak je zachránit. Je to však velmi riskantní, navíc včely svůj úl vůbec nechtějí opustit. V parku se Pupík setká se zesláblým a opuštěným psem. Během výletu do lesa kamarádi najdou malou lištičku uvězněnou na plovoucím kmeni stromu. Podaří se jim včely zachránit? Uzdraví se pes bez domova a najde nového milujícího pána? Vrátí se lištička ke své rodině? Odpovědi na všechny otázky naleznete v tomto poutavém vyprávění.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Míša a její malí pacienti"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM