EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Prázdninový příběh pejska a kočičky

Vlasta Hurtíková


Prázdninové dobrodružství pejska a kočičky
Pejsek a kočička se domluvili, že by chtěli strávit léto podobně jako děti. A tak se rozhodli, že budou tábořit v lese. A co by to bylo za táboření bez stanu a lovení bobříků? Jenže ouha – stan doma neměli a bobříky také nikdy nelovili. Ale jak už je u nich dobrým zvykem, s každým problémem si poradí pěkně po svém. Zažijí při tom spoustu veselých příhod, naučí se nové věci a obstojí i v těžkých zkouškách. Přečtěte si knihu nejen o přátelství a soudržnosti, ale i o silné vůli a překonávání sama sebe.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr pohádka
Ilustrátor Martina Slábová
Jazyk čeština
Počet stran 72
EAN 9788026619543
Datum vydání 09.05.2024
Věk od 5
Formát 170x243 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,381
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Léto s pejskem a kočičkou

Jednoho krásného letního dne si pejsek s kočičkou řekli, že spolu pojedou na prázdniny. Daleko však nemohli, protože auto ani kolo neměli. No a tak se rozhodli, že půjdou do lesa a tam že budou tábořit. A co by to bylo za táboření bez stanu a bez lovení bobříků!

Jenomže ouha – pejsek s kočičkou žádný stan doma neměli a bobříky také nikdy nelovili. Ale jak už je u nich dobrým zvykem, s každým problémem si poradí pěkně po svém. Zažijí při tom spoustu veselých příhod, naučí se nové věci a obstojí i v těžkých zkouškách.

Prázdninový příběh pejska a kočičky je kniha nejen o přátelství a soudržnosti, ale i o silné vůli a překonávání sama sebe.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Pohádky a pověsti pro malé děti"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM