EN

1000 Czech Words for Foreigners

Ilustrovaný slovník a fráze - illustrated dictionary and phrasebook

Charles du Parc, Zuzana Bušíková, Pavla Poláchová


S ilustrovaným slovníkem v kapse zvládnete všechna základní potřebná slovíčka a fráze!
Ať už se učíte česky nebo jste jen na návštěvě České republiky, je tento slovníček určen právě vám. Barevné ilustrace vám pomohou najít to správné slovo pro každodenní situace. Jednotlivá slova doplňuje fonetická transkripce, která vám usnadní výslovnost. Věříme, že tato kniha bude neocenitelným pomocníkem pro všechny cizince, kteří se chtějí naučit česky.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788026611035
Datum vydání 24.07.2017
Věk od 15
Formát 110x180 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,268
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ať už se učíte česky nebo jste jen na návštěvě České republiky, je tento slovníček určen právě vám. Barevné ilustrace vám pomohou najít to správné slovo pro každodenní situace. Jednotlivá slova doplňuje fonetická transkripce, která vám usnadní výslovnost.

Věříme, že ať už jste v České republice poprvé, nebo tu již nějakou dobu žijete, tento slovníček pro vás bude neocenitelným pomocníkem.

Whether you are trying to learn Czech or just visiting the Czech Republic, this phrasebook is just right for you. The colour illustrations will help you find the right words for everyday situations. We have also provided phonetic transcriptions to help you with the correct pronunciation.

We guarantee that this phrasebook, whether it is your first visit to the Czech Republic or you are returning, will be an invaluable help to you.

Další tituly z řady "Ilustrovaný slovník"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM