EN

Deník malého poseroutky 12 - Výprava za teplem

Jeff Kinney


12. díl plný rošťáren a nekončící legrace s malým poseroutkou.
Blíží se Vánoce a Gregovi rodiče rozhodli, že celá rodina uteče před zimou a svátečním stresem na tropický ostrov. Trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se Heffleyovým dovolenou nějak zachránit?

Detailní informace

Číslo dílu 12
Jazyk čeština
Původní název Diary of a Wimpy Kid: The Getaway
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 224
EAN 9788075444592
Datum vydání 27.11.2017
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,386
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Blíží se Vánoce a Heffleyovi se rozhodli, že před zimou a svátečním stresem utečou na tropický ostrov, trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se dovolenou nějak zachránit?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Deník malého poseroutky"

Hodnocení čtenářů

Michaela Ficová
Syn pokaždé netrpělivě vyhlíží, kdy vyjde další Poseroutka. Pro autora určitě není lehké vymýšlet další a další díly, aby byl děj stále poutavý a jiný. Tady se u to povedlo, letní prázdniny místo školních historek. Tento díl jsem si přečetla s chutí taky a musím říct, že jsem se pobavila. Děti byly velmi nadšené. Bylo by fajn, kdyby se dočkal i filmové podoby.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jeff Kinney

Jeff Kinney

Jeff Kinney je vývojář a designer online her a autor poseroutkovských bestsellerů, které se všechny pravidelně umisťují na prvním místě v žebříčku prodejnosti The New York Times. Časopis Time ho v roce 2009 zařadil mezi stovku nejvlivnějších lidí na světě. Dětství strávil ve Washingtonu, nyní žije v jižním Massachusetts se svou manželkou a dvěma syny.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM