EN

Kroniky Kavalonu - Kletba oceánu

Kim Foresterová


Prastarý artefakt se objevuje a zlo, které je s ním spojeno, může ohrozit celý Kavalon. Druhý díl dobrodružné fantasy.
Útokem na Svobodné město se porušil léta trvající mír mezi národy Kavalonu. Stopy útočníků vedou do skryté laboratoře pod vyhaslou sopkou. Kniha kouzel, kterou kentauři před sto lety přísahali zničit, se objevila a padla do nesprávných rukou. Strašliví minotauři – tvorové, jež všechny národy považovali za dávno vyhynulé – s ní provádějí kruté experimenty a nezastaví se před ničím. Nová válka je na spadnutí. Dokáží naši hrdinové Kavalon zachránit?

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Chronicles of Cavallon 2
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tereza Hornová
Počet stran 264
EAN 9788025347201
Datum vydání 06.08.2020
Věk od 11
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,439
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Doba je zlá a útokem na Svobodné město se porušil léta trvající mír mezi národy Kavalonu. Pevnostní ostrov už také není bezpečný, protože jej napadla děsivá stvoření podobná kelpiím. A v hlavním městě kentaurů Lysandrův otec střeží své hrozivé tajemství.

Vypadá to, že od podivných útoků z poslední doby vedou stopy do skryté laboratoře pod vyhaslou sopkou. Kniha kouzel, kterou kentauři před sto lety přísahali zničit, se znovu objevila a padla do nesprávných rukou. Strašliví minotauři – tvorové, jež všechny národy považovali za dávno vyhynulé – s ní provádějí kruté experimenty a nezastaví se před ničím.

Nová válka je na spadnutí. Dokáží naši hrdinové Kavalon zachránit?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kroniky Kavalonu"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kim Foresterová

Kim Foresterová

Kim Foresterová je literární pseudonym spisovatelky Kathy MacMillan. Kathy je zároveň tlumočnicí amerického psaného jazyka, knihovnicí, zpěvačkou a oddanou členkou Mrzimoru. Píše obrázkové knihy, dětskou nonfiction, young adult fantasy a faktografické knihy pro zaměstnance knihoven, učitele a rodiče.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM