EN

Příběh Traviče začíná před Rakvářem – a zároveň je i jeho pokračováním
Usvědčený vrah Larry Glassbrook má poslední přání – aby se policistka Florence Loveladyová vrátila do Sabdenu. U bývalého sirotčince byly totiž nalezeny čtyři dětské kostry a on je přesvědčen, že tam neleží dlouho. Po Larryho smrti se do rodného města vrací i jeho dcera Cassie. Má k tomu svůj vlastní a velmi pádný důvod. V Sabdenu však není bezpečno. Na povrch vyplouvají pečlivě skrývaná tajemství a obě ženy se znovu ocitají v ohrožení života.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název The Poisoner
Původní jazyk angličtina
Řada Rakvář
Počet stran 448
EAN 9788074984334
Datum vydání 28.05.2020
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,532
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Policistka Florence Loveladyová se vrací do městečka Sabden, aby splnila slib daný Larrymu Glassbrookovi. Před třiceti lety ho usvědčila ze sériových vražd. A nyní jí umírající Larry tvrdí, že čtyři dětské kostry nalezené kousek od bývalého městského sirotčince neležely v zemi dlouho. Vlastně je tam musel kdosi zahrabat docela nedávno...

Po Larryho smrti se do svého rodného města odhodlá vrátit i jeho dcera Cassie. Chce znovu získat přízeň muže, kterého miluje už od dětství. Nezastaví se před ničím, aby tento svůj záměr naplnila.

V Sabdenu se tedy ve stejný čas ocitají dvě ženy, které tam před třiceti lety kvůli děsivým událostem málem přišly o život. A je dost dobře možné, že stejná hrozba tam nad nimi visí i v současnosti.

Ke stažení

pdf Příloha.pdf

Další tituly z řady "Rakvář"

Hodnocení čtenářů

Sabina Bobková
Série Rakvář rozhodně není typická thrillerová kniha. Zaprvé se jedná o sérii, která je napsána tak, že jednotlivé díly do sebe různě zapadají. Jinými slovy druhý díl Travič vypráví o událostech po prvním díle a zároveň i o věcech před ním. Máte obavy, že se v ději ztratíte? Hoďte je za hlavu. Autorka si své čtenáře hýčká, takže hned v úvodu najdete jmenný rejstřík všech postav, takže se brzy zorientujete, kdo je kdo. A samozřejmě pěkně nastíní i děj první knihy, takže se brzy rozpomenete. Ačkoliv horrory nečtu, zde se mi ta jemně děsivá atmosféra opravdu zamlouvá. Pokud máte rádi thrillery a detektivní příběhy, které nejsou jasné od první strany, a pokud vám nevadí špetka tajemna až mystiky, pak je série Rakvář právě pro vás! Sérii vám doporučuji číst od prvního dílu, jelikož tato trilogie na sebe navazuje. Celá recenze: https://kniznipristaviste.blogspot.com/2020/07/recenze-travic.html

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton vyrostla na malém městě v hrabství Lancashire a po univerzitních studiích pracovala v několika londýnských PR agenturách. Kariérních ambicí se však ochotně vzdala: nejprve kvůli mateřství a posléze kvůli psaní, protože tyto dvě věci považuje za hlavní smysl života. Za literární tvorbu byla nominována na celou řadu cen. Mnohé z těchto nominací proměnila ve vítězství, včetně mety nejvyšší – zisku prestižní ceny Dagger in the Library. Recenze a ohlasy na knihy Sharon J. Bolton nešetří chválou a i na české databázi knih dosahují její romány vysokých čtenářských hodnocení.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM